| Miri4466 a întrebat:

Bună tuturor, am o problemă destul de gravă și nu mai suportă amânare! Sunt cu soțul meu de 9 ani, este un om pâinea lui Dumnezeu, ne iubim și avem împreună 1 copil, insă la capitolul sex stăm prost rău de tot! La început nu am avut curaj să vorbesc cu el despre asta pentru ca am fost virgină și nu am știut cu ce se mănâncă asta, dar pe parcurs am tot auzit femei care vorbesc despre acest orgasm. Nu știu cum se simte, dar îmi doresc din ce în ce mai mult să îl am și eu! Ok am vorbit deschis cu soțul și am încercat diferite lucruri, prezervative cu striații, preludiu lung, atingeri, poziții etc. Când începe actul sexual se termină tot, simt ceva vag și cam așa se încheie! Dacă vă întrebați dacă o are mică, nu, o are medie 16 cm în erecție și e destul de groasă. Eu am vorbit și cu el si i-am zis ca nu mai pot să stau așa, pur și simplu am ajuns să visez ca mă culc cu alți bărbați și am curiozități cum ar fi cu un alt bărbat! Nu vreau să îmi înșel soțul pentru ca nu asta este interesul meu deci, ce mă sfătuiți? Scuzați romanul.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Daca sotul este incapabil sa te satisfaca vaginal, obtinandu-ti un orgasm vaginal, fiindca nu-i capabil sa se concentreze pe acea partida sexuala, propun sa aveti mai multe partide, ca sa nu se mai scape pe el ca un adolescent incepator si sa reziste la sex.

O alta varianta este sa cumparati un falus electric si sa va jucati cu el, chiar si impreuna cu sotul, ca ar trebui macar atat lucru sa-l faca pentru tine, daca anatomic nu este capabil sa tina o partida sexuala macar 10-15 min ca sa iti produca un orgasm vaginal.
De orgasmul vaginal al femeii, este responsabil in totalitate barbatul.
O ultima varianta este sa iti faci un amant capabils a te satisfaca vaginal, macar sa ai idee cum este sa ai si tu odata in 9 ani, o satisfactie totala.

33 răspunsuri:
| Miruna333 a răspuns (pentru sammie):

Esti ok?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Un medic specialist sexolog.

| imiplacepepsi23232 a răspuns:

Din aceste descrieri fenomenale, deduc ca dumneavoastra ati mintit in legatura cu faptul ca sunteti virgina