| m3looo a întrebat:

Salut!
Am si eu o problemuta... in timpul momentelor de preludiu sau doar a unor momente de excitare cu partenera prin sarutari, atingeri, penisul este complet in erectie iar dupa ceva timp acel lichid pre-ejaculator isi face aparitia si ulterior simt ca erectia nu ramane la fel de puternica. Este ceva normal? Sau exista anumite probleme?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă ai peste 50-60 de ani, e perfect normal

| Emilian65 a răspuns:

Eate normal ce ti se intampla.

| Emilian65 a răspuns:

Este normal ce ti se intampla.

| Saiko10 a răspuns:

Nu exista probleme, este un semn ca preludiul dureaza prea mult, penisul ramane in erectie pentru o perioada dar nu toata ziua, de exemplu daca ramane pentru mai mult de 4 ore deja trebuie sa mergi la doctor.

| TeodorescuAndrei a răspuns:

E perfect normal chiar si dacă esti mai tânăr. Fi mai relaxat, lasa problemele deoparte nu te gândii la nimic ce nu tine de sex.