| deUndeva a întrebat:

Vin cu o intrebare ciudata. Ce sa fac sa nu mi se mai scoale?laughing

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

O operatie chirurgicala de intrerupere a cateva vase principale de sange care alimenteaza cei 2 corpi cavernosi ai penisului. Sigur si garantat ''jucaria'' ti se transforma intr-o carpa buna de spalat vase si intr-un furtun numai bun sa faci pipi. laughing rolling on the floor

| Paul754880338 a răspuns:

Ai rabdare! Peste vreo 50 de ani ...ai sa vrei altceva.

| Alexandrionelu a răspuns:

Când ți se școală calc-o tare cu călcâiul și spune-i ca nu-i voie laughing

| BarbatulNegru43 a răspuns:

Dai laba pana se face cucu rosu