| anonim_4396 a întrebat:

Bună,am o intrebare mai ciudata sa zic asa.Cum poti face un baiat sa se excite? Si ca sa intelegeti,nu vreau sa facem sex, vreau doar sa il excit si sa il las asa.Gen cand iesim afara, sau asa.Rog seriozitate, ce as putea face sa i se scoale?

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

laughing Daca te place il vei excita din cele mai plictisitoare gesturi, nu trebuie sa faci ceva anume.

Daca nu vrei sex pentru ce sa chinui baiatul degeaba? Lasa-l in pace.

10 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Este o mare tîmpenie ceea ce vrei tu sa faci, de ce iti bati joc de el? Nu este de glumit cu asa ceva ca poate avea consecinte mai grave prostia ta, iar un baiat poate avea erectie si daca te priveste si il atragi fara sa i faci tu ceva sa il exciti, ce varsta ai?

| ania a răspuns:

De ce sa îl exciți și sa îl lași asa?
Ție îți place dacă un băiat face tot ce poate sa te îndrăgostești de el, iti da speranțe și apoi te lasă balta?

| Violleta2022 a răspuns:

De ce? Ti-e dor de un ochi vanat, sau doua palme peste ochi?

| Emilian65 a răspuns:

Dar, ce ti-a făcut băiatul acela de vrei să-l pedepsești atât de rau?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai bine îți vezi de treabă. De ce l-ai excita așa, aiurea, dacă nu vrei să aveți relații intime?
Mi se pare de prost gust.

| Sistemulxxl a răspuns:

Cred ca iti doresti un viol.

| Silwian a răspuns:

Ai grija sa nu patesti invers! In rest nu trebuie sa faci mare lucru decat sa l ignori!

| danimarinescu a răspuns:

Pentru o erecție corecta și de durată se recomanda o felație.

| KingOoO a răspuns:

Poate vrei sa te violeze baiatul acela.
Cred ca violul se pedepseste cam aspru. Ca si femeile parca il cam caita.