| Stefania a întrebat:

Vreau sa-l ignor, dar nu potsad. Cand trec pe langa el pe colidor sau in curte ce sa fac sa nu-l privesc?sadCum sa ma bag in discutie adica cum sa-i spun ca sa se joace odata cu mine ping-pong de masahappy? El adora ping-pong-ul de masa.

4 răspunsuri:
soothe
| soothe a răspuns:

Nu baga pe nimeni in chestia asta. Numai tu si el. Si fii discreta. Ii scrii o scrisoare ca pe vremuri, o parfumezi putin si i-o dai. Apoi astepti, sunt sigur ca nu degeaba!

| paramore a răspuns:

Poti sa il abordezi direct si sa-i spui :hey, pun pariu ca te bat la ping-pong, cz te risti? si sa vezi ce iti spunewinkingbaietii prefera fetele mai tupeiste, si dk chiar iti place asa mult de el fa-ti curaj

| OanaG a răspuns:

Daca esti cu o prietena spune`i c\prietenei tale dar sa fie si el aproape de voi " Bai ce-as juca un ping-pong de masa, pacat c nu am cu cine, sa vad cine se ofera,... mai cum il cheama pe baiat... te oferi tu?

| alynutza_8431 a răspuns:

Pai hotaraste-te daca vrei sa-l ignori sau sa-l convingi sa joace cu tine ping-pong.Si cand o sa ai odata sportu si e prin preajma iti iei inima in dinti si-l intrebi daca nu vrea sa joace o partia cu tine ca, ai auzit ca se pricepe.Pana nu risti in ziua de ai nu castigi nimicwinking