| McLISTO a întrebat:

Cand este momentul potrivit intr-o relatie pentru sex oral? (peste cat timp)

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Eu nu vad sa scrie aici ca ea sa ii faca lui sau,"cum sa imi fortez iubita sa imi faca sex oral". Poate vrea sa ii faca el ei, iar ea daca nu o sa vrea o sa ii de-a un semn ca nu trebuie.Iar daca el vrea ca ea sa ii faca lui, sfatul merge si vice versa.
Nu forțează nimeni pe nimeni, daca simte nevoia încearcă, iar celălalt daca vrea accepta.

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Atunci cand sunteti amandoi de comun acord.

| AnemonaP a răspuns:

Oricând. Nu exista,, moment potrivit". Momentul potrivit îl faceți voi. Din moment ce sunteți intr-o relație, treceti la treaba, nu pierdeți timpullaughing

| relian a răspuns:

Oricind,din prima zi daca se doreste asta.Depinde si de ce relatii au mai fost inainte,de regula cei aflati la prima relatie dupa mult timp,cei mai experimentati din prima zi de sex laughing dar asta tine de fiecare, de cat de deschisi sunt,, asta in primul rand, daca sunt dispusi, sau care din ei e dispus ii da bataie happy

| Freya1 a răspuns:

Cand simti.
Dacă întretii relații intime cu cineva si simti nevoia sa faci asta, atunci e momentul.

| darrio2007 a răspuns (pentru Freya1):

Si parerea ei nu contează?

| Freya1 a răspuns (pentru darrio2007):

Eu nu vad sa scrie aici ca ea sa ii faca lui sau,"cum sa imi fortez iubita sa imi faca sex oral". Poate vrea sa ii faca el ei, iar ea daca nu o sa vrea o sa ii de-a un semn ca nu trebuie.Iar daca el vrea ca ea sa ii faca lui, sfatul merge si vice versa.
Nu forțează nimeni pe nimeni, daca simte nevoia încearcă, iar celălalt daca vrea accepta.

| Sofer a răspuns:

Nu o sa fie niciodată daca ele nu sunt dornice la sex oral. Ca se simt ca isi pierd demnitatea si ca nu sunt curve.

| gogugogugogu a răspuns:

Niciodata.

| Pnin a răspuns:

Cand isi doresc amandoi.

| catalin2500 a răspuns:

Mhm, cand va invatati corpul si pasiunile... Sfatul meu este sa nu grabesti/fortezi lucrurile.

| GeorgeDulceTeSeduce a răspuns:

Cand ii bagi organul in gura atunci
O astepti seara pe intuneric ii pui o punga cu o gaura in zona gurii pe fata si incepi treaba
Garantat merge am incercat