| Ionelusha a întrebat:

Cand ma excit ma gadesc la scene erotice sad. Este binecrying?sad

11 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Este normal happy.

| TeoPT a răspuns:

Normal ca te vei gandi la scene erotice, ca doar nu la tema la matematicastraight face La ce altceva vrei sa te gandesti atunci cand esti excitat?

| BoBBy a răspuns:

Normal ca este bine. doar ce ai vrea? sa te gandesti la desene cu tom si jery?

| RMihai a răspuns:

Si daca ei problema invers de ce te exciti? pentru ca te gandesti la scene erotice nu? deci ii foarte normal altfel nu te-ai mai excita

| luvieere a răspuns:

Păi, nu ştiu? Ţie cum ţi se pare că e? Că dacă tu simţi că nu-i bine... e posibil să ai o fobie ciudată thinking

| DeathLord93 a răspuns:

Stai calma e normal happy

| piktor a răspuns:

Perfect normal
niste materiale didactice ar fi de ajutor de asemenealaughing (altfel zis pornache)

| tarziu a răspuns:

Vrei niste linkuri?

| Razvan a răspuns:

Data viitoare cand te exciti gandeste-te la tema de la fizica. Ti se va ofiliwinking

| AndutzaAndu a răspuns:

Păi este normal. Doar n-o să te gândeşti la cum croşetează bunica.

| CHILIPIR a răspuns:

Dar e foarte normal ca nu ai cum sa te gandesti la o perche de tenesi.