| eusnualta_8950 a întrebat:

Cat costa un avort`?

Răspuns Câştigător
Alte răspunsuri
33 răspunsuri:
| vampire06 a răspuns:

Gandeste-te in primul rand daca il vrei si apoi discuta cu parintii. te vor intelege. sau daca nu idem kongeriket

Alte răspunsuri
| dydwtsa a răspuns:

Nu stiu eu am o prietena cu care trebuie sa merg maine sa faca un avort si va spun si vouahappy

| ana44 a răspuns:

Asa de usor se vorbeste si se judeca persoanele, daca nu esti tu in locul acelei persoane mai ales cand este vorba de lucruri astea. Eu pun pariu ca dintre toate fetele care ati spus ca:,, viata unui copil"...sau mai stiu eu ce ati spun, 90% din voi (fete) daca ati fi in locul ei ati fi facut la fel... in fine pretul unui avort e de la 300 de ron in sus sad