| XenofX a întrebat:

Cat costa un avort?happy

Răspuns Câştigător
| KAMYTZU a răspuns:

3-4 milioane...

14 răspunsuri:
| raisa1993maria a răspuns:

Un avort costa viata unui copil nevinovat!

| raisa1993maria a răspuns:

Si o constiinta incarcata!winking

| Anileda a răspuns:

Nu are pret, un copil nu se cumpara.

| Loredana_4793 a răspuns:

In primul rand copilasul acela nu are nicio vina.Cati ani ai? Vorbeste cu partenerul tau si cautati o solutie. Ia-l de manuta si du-te la ai tai si explica-le situatia. Te va costa in primul rand o viata nevinovata si in aldoilea rand 2-3 milioane in functie de clinica.
Sa stii ca avortul are multe multe consecinte, una ar fi sa nu mai poti face copii. Du-te la un medic si cerei sa te informeze despre acest lucru.
Succes in tot ce vrei sa faci!

Răspuns utilizator avertizat
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Esti proasta rau pe langa ca intrebi asa ceva ce nu ar trebui sa te intereseze mai pui si fata aia fericita de cacata ce esti

| Drinni a răspuns:

O viata de copil.

| sdfgsdf a răspuns:

Simplu, nu? Mi`e scarba de astfel de fete/femei! Nu il omor, nu are nici o vina mai bine abandoneaza il spital sau la casa de copii undeva!

Ps: http://www.documentingreality.com/......ery-29736/

| Seвi a răspuns:

1 leu

| vlad24tm a răspuns:

Asa princes eu vroiam sa scriu pana tiam vazt rasp ca ai intrebat doar de curiozitate daca ai fi avut nevoie ai fi formulat altfel:Unde se pot face avorturi? si cat ar costa
cam asa ai spunelaughing))

| Johnny_3038 a răspuns:

Cit costa? o viata de copil costa!

| XenofX explică:

Ba voi sunteti prosti am intrebat cu frumosul nu-s gravida ma, am intrebat de curiozitate
doamne fereste ce lume
ma voi astia care va stiti cu deficiente mintale nu mai dati fratilor raspunsuri ca ma env happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oricat ar costa, viata unui copil pe care urmeaza sa se nasca pe lume e nepretuita!
Eu nu sunt de acord cu avorturile.Niciodata avortul nu va fi o optiune pentru mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si o zici asa pur si simplu?
viata are pret?
scuza-ma, dar imi este ***de tine