| anonim_4396 a întrebat:

Cate pozitii de sex exista?

Răspuns Câştigător
| RXN a răspuns:

Un infinit.Imaginatia omului nu are limite.

6 răspunsuri:
| niko a răspuns:

Cauta pe netlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai depinde 100 sau mai mult

| szergiu a răspuns:

Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar!

| Diana1d a răspuns:

Fara numar.

| daniDeeDee a răspuns:

Depinde cat de inventiv esti. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incredibil ce faună pe site-u ăsta. Încercați să induceți bietul om în eroare. Dragă TPU, nu te lua după ce spun gurile rele. Poziții nu sunt foarte multe, de fapt, e doar una serioasă, care nu implică lipsă de respect din partea niciunuia din parteneri, prin care menții contactul vizual și poți lejer la orice oră să fugi dacă o auzi gemând. Se numește misionaru și e cea mai mișto