| smaty a întrebat:

Cate pozitii sexuale exista in toata lumea? Am nevioe urgent, ca ma cert cu unu...

9 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Pai o sa va certati cam mult, pentru ca numarul este extrem de incert si supus la dezbateri, sondaje si cercetari!
Inca!

| rutanklan a răspuns:

Ce ocupatie au unii laughing. Pai depinde de cate persoane sunt implicate. Daca activitatea are loc in spatiu(zero gravity) totul se ridica la puterea a treia happy.

| Joey95 a răspuns:

Kamasutra!

| okokokokokok a răspuns:

50.Depinde cate persoane sunt sau de ce sex sunt acele persoane.

| whozen a răspuns (pentru okokokokokok):

happy de 69 nu ai auzit? rolling on the floor

| ÎmiPlaceDeMăta a răspuns (pentru okokokokokok):

rolling on the floor taci dacă nu știi.

| okokokokokok a răspuns (pentru whozen):

Pre multe filme porno
de unde sa stii tu....pariez ca nu le-ai incercat

| Ursu_Sergiu_1991 a răspuns:

190 daca nu ma gresesc