| Zeinbenet a întrebat:

Cati centimetri are un penis potrivit?

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Undeva la mediu spre mare.
In cm, undeva la 15-20.
Si sa nu fie exagerat de gros.

Daca prezervativele pe care le gasesti (frecvent) in comert iti sunt mici, cel mai probabil prietena ta va avea de suferit laughing

7 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

20-23 cm.

| ggewdvbhfvbff a răspuns:

14-15 cm.

| Alexandruuu88 a răspuns:

19-28

| LPCTSTR a răspuns:

De ce intrebarea ta nu are logica?
Tie iti stau in gene dimensiunile penisului inca de la nastere si nu le poti schimba (excluzand medicamente si alte porcarii pe care multi le folosesc (la maturitate)).
Degeaba intrebi daca tu ai o marime iar altul o alta. Plus ca parerile nu ajuta la nimic (in acest caz).
Iar cum parerile sunt diferite, nu poti spune ca cel care este in conformitate cu preferintele tale, poate fi corect.
Dar notiunea de "penis potrivit" nici nu are sens de vreme ce deja ai aflat ca difera de la unul la altul.

| MihaiNicu23 a răspuns:

13-17 cm.

| PopaCristian a răspuns:

14-18 cm, sa nu fie mai groasa de 5 cm. Dar mai mult decat dimensiunea conteaza cat de jucausa e. La dimenisunile astea se "potriveste" cu cele mai multe vaginuri.

| Donsavas a răspuns:

Nu exista asa ceva. Potrivita pentru ce si pentru cine? Aici e o problema individuala, nu colectivă. N ai micropenis, esti normal. Esti normal, poti avea relații sexuale lejere. O altă problemă ar fi supradotarea. Ce sa vezi, exista si astfel de cazuri si nu se mai compara.