| JUSTERINIandBROOKS a întrebat:

Daca ti-ar creste un penis in frunte, cati centimetri ar trebui
sa aiba ca sa-l vezi?

Răspuns Câştigător
| Kazimir a răspuns:

5 cm sunt suficienţi. Dar vreau unul de 22 ca să intorc priviri pe stradă.

14 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Sculat sau culcat?

| Bogdanux a răspuns:

microni.

| DaVà a răspuns:

Peste 20, altfel nu-mi intră in ochi.Frate aveţi nişte intrebări de mă faceţi să mă gândesc daca sunteţi retardaţi.

| ViezurE a răspuns:

Degeaba e mare, că tot îmi vin coa*ele pe ochi şi nu pot să o văd.happy

| FemeileFac70LucruriCartofisi69 a răspuns:

Daca esti pus sa alegi intre un penis mic si unul imens tu ce ai alege?

| unknownn a răspuns:

Poate sa aiba si 2 metri ca nu-l vezi, pentru ca ai "ouale" pe ochii...

Răspuns utilizator avertizat
| eXtreme21 a răspuns:

Nu poti ma sa-l vezi deloc si daca are 5 m, pentru ca iti atarna coa*ele pe ochii laughing rolling on the floor

| wintage a răspuns:

De ce? Ai si nu-l vezi?

| JUSTERINIandBROOKS explică (pentru wintage):

Inca nu.E pe sub piele.

| wintage a răspuns (pentru JUSTERINIandBROOKS):

Atunci mai asteapta... inca esti mic!

| RagingZeus a răspuns:

Intreaba altfel, "cati centrimetri ar trebui sa aiba ca sa nu il vezi".
4, 28963 cm

Depinde de distanta maxima pe care poti sa o atingi cu privirea, raportata la nivelul fruntii.

| JUSTERINIandBROOKS explică (pentru RagingZeus):

Daca ai avea un penis erect in frunte, ma indoiesc ca l-ai vedea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dude, welcome back.