| chieslan466 a întrebat:

Salut, cati centimetri e normal sa ai la penis la varsta de 14 ani?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Lungimea penisului NU depinde de varsta posesorului si nici de dezvoltarea sa fizica. Dimensiunea penisului este conforma cu informatia genetica inscrisa in cromozomii transmisi si astfel mosteniti de la parinti, care alcatuiesc ADN-ul fiecarui barbat. La varsta ta in general lungimea ''hormala'' se poate situa intre 12-14 cm. Insa este doar o presupunere mai mult sau mai putin obiectiva. Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Pentru varsta ta, normal, ar trebui sa fie de 14-15 cm.

| ImiBatJocDeVoi a răspuns:

Esti obsedat?

| Ionescu_Robert_1980 a răspuns:

Nu stiu eu la 12 am 15 cm