| ...:::.danut.:::... a întrebat:

Cati centimetri trebuie sa intre penisul in vagin ca sa-si piarda virginitatea?

8 răspunsuri:
| kidulinha a răspuns:

Maxim 5... Din moment ce te poti dezvirgina si cu un deget... Calculeaza laughing Banuiesc ca esti baiat, nu tongue?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti spun daca spui CUM vei masura!

| puyshor a răspuns:

5cm cred ca e de ajuns

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

10cm

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Himenul este la intrarea in vagin, asa ca o penetrare de 0, 5 cm (adica jumatate de centimetru, 5 mm) e absolut suficienta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti spun eu cum sta treaba...nu ai nevoie de cantimetri. Fetele sunt diferite intre ele, unele au himenul mai aproape de intrarea in vagin, altele mai departe. Nu pot sa-ti spun exact. Depinde de fata. In general e nevoie de 5-7 cm.Nu te lua dupa altii daca zic ca e sunficient 0. 5cm...winking

Baftawinking

C.

| madalicious a răspuns:

Poate sa intre si doi cm, si capul penisului, si atunci se va dezvirgina fata. Nu conteaza cat intra, ci conteaza sa intre in vagin. Dupa penetrare se poate numi dezvirginata, oficial.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de "iapa"