| DiannaDi a întrebat:

Cati dintre voi veti fi singuri de ziua indragostitilor? si cati veti fi cu parteneri/partenere?happy

98 răspunsuri:
| andreutza94 a răspuns:

Si anul acesta voi fi singurica. Dar nu m-am plans si nu ma plang din cauza acestui fapt pentru ca am toata viata inainte ca sa pot sarbatori pe 14 februarie. Daca stau bine sa ma gandesc mama mea, cand avea varsta pe care o am eu acum, nici nu stia ce-i ala sarut. Deci nu am de ce sa imi fac griji. Toate au farmec la timpul lor!

| otiliaotilia a răspuns:

Ca de obicei voi fii singurica...crying

| ALEx_7862 a răspuns:

SINGUR!:X:X:X:X

| tpufpe a răspuns:

Sola;-))... da raspunde-ti si tu la intrebare ingerasha :-P

| tpufpe a răspuns:

Schimbare de planuri.nu mai sunt solahee hee

| bocascity a răspuns:

Singur... m-am despartit alaltaieri...sad

| lexony a răspuns:

Eu d obicei sunt singur si ma simt extraordinar d bine. Fara prietena, fara bani cheltuiti aiurea...laughing ma simt super.

| Daniella13 a răspuns:

Eu o sa fiu cu iubitul. Vreau sa mergem la bancuta unde noi ne-am cunoscut, unde ne-am sarutat prima oara, vreau sa povestim, sa ne aducem aminte cum eram "la inceput"hee hee. si tot acolo sa ne dam cadourile. Sper sa fie cum am planuit.

| flyleaf22 a răspuns:

Singura:X i'm fine

| anonimyus a răspuns:

Din fericire nu voi singur:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ei eu nu voi fi singura, am persoana pe care o iubesc si care ma iubeste alaturi! Ce alt cadou mai frumos sa mai cer?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Solo laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Singura crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Singuricalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu voi fi singur, bine daca se gaseste vreo fata singurica sa ne tinem reciproc companie e bine,,, id alexxx_bertone

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu... uneori m-as desparti de iubit big grin laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu singura dar nu trebuie sa-mi fac griji ca na am multe teme si treaa asa ca... nu trebuie neaparat sa ai iubit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Singura happy dar nu ma deranjeaza asa de taree.As vrea sa am iubit, dar nu se iveste big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Singura. Dar nu ma plang big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Singuraoh go on.
ii ok. ii mai bine nu ii streslaughing

| LORY a răspuns:

Singura oh go on Dar e foarte bine asa happy

| gaby24 a răspuns:

Eu am sa fiu singur sad si anul trecut la fel sad problema e ca am amintiri de ziua indtagostitilor si in ziua aia stau in casa sa nu mile amintesc si o fac ca ori ce zisad

| ȘtefanLamas a răspuns:

24 Februarie(Dragobetele) ma va prinde cu siguranta singur, dar nu-mi fac griji.

| ßiαηċα a răspuns:

O sa fiu singura... no stres! laughing

| rhadoo a răspuns:

Singur.De cand ma stiu sad deja ma conformez... dar totusi nu'mi explic, bani am, urat nu sunt...

| rhadoo a răspuns:

Bai macar ne avem pe noi aici laughing))

| happyorsad a răspuns:

Singurabig grin cred ca o sa-mi daruiesc singura cadouri, o masina sport, de tern, limuzina, caruta...hehe.Glumeambig grin

| andreea_8249 a răspuns:

Singura tongue

| pretty27girl a răspuns:

Voi fi singura. Dar sper ca intr-o zi sa fiu cu el!:X

| Sebastian_3723 a răspuns:

Singuraaaa