| anonim_4396 a întrebat:

Cum va petreceti Ziua Indragostitilor?( singuri, impreuna prietena sau prietenul )

4 răspunsuri:
| anonima20 a răspuns:

Salut.eu din pacate singura, prietenul meu e in rom iar eu in it.dar u?

| LukaVocaloid a răspuns:

Eu din pacate sinura nu am iubitcrying Dar daca ai pus intrebarea ca sa vezi unde te-ai putea duce u prietenul tau uite cateva ex:la un restaurant romantic,la cinema,daca unul dintre voi e singur acasa ati putea sa mergeti acolo si sa va uitati la un film si sa mancati ce vreti, la o plimbare romantica prin parc, la patinoar etc.

| DanielDaniel13 a răspuns:

Cu partenere normal happy

| UnDiavol a răspuns:

Suflet inima memorie singura iubire prima iubire Adevărată nu exista alta prima iubire singura iubire Adevărată O_O