| Jjjhh a întrebat:

Ce alimente fructe etc ma ajuta a avea o erectie mai bună?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gurita mândrei
Câti ani ai? 40 sa-ti faci griji de erectiei? Când esti tânãr poti mânca si pateu pe pâine si sa ai erectie.

6 răspunsuri:
| ThyDoom a răspuns:

Spanac, conopidă, fasole, pește, fructele de mare, alunele, nucile, carne de pui, ciocolată, pepene verde, lapte, iaurt, usturoi, ceapă, banane, ouă, piersici, cereale, căpșuni.

| Paul754880338 a răspuns:

Aveti grija ce raspundeti ca fetele noteaza si de maine incepe o noua "dieta" :-))

| RAY a răspuns:

Usturoiul

| Jjjhh explică (pentru anonim_4396):

Ca bine zici nici nu stiu dupa ce am pus intrebarea )))

| Raven a răspuns:

Caută pe google alimente afrodisiace, în felul ăsta mai înveți ceva nou, chiar dacă n-ai 40 de ani laughing

| relian a răspuns:

Poti manca si papadie laughing daca ai probleme nu le rezolvi cu zarzavaturi laughing
Mergi la un urolog, fa ceva analize sa nu ai ceva infectie pe undeva prin zona crepusculara si de acolo sa apara si erectii slabe.
Daca nu ai infectie de nici o natura, atunci inseamna ca sistemul hidraulic lucreaza defectuos laughing trebuie sa il ajuti cumva, asta pentru ca inca la oameni nu se pot face piese de schimb laughing