| RAY a întrebat:

Ce e mai usor sa fii fata sau baiat?
incepem cu alegerea unui partener
pentru un baiat cam greu el trebuie sa cucereasca o femeie
pentru o fata ea mereu va fi curtata de altii
sexul
un baiat daca vrea sex trebuie sa dea bani
o fata primeste bani pentru sex
un baiat nu poate sa se planga ca cica nu e mascul
o fata poate sa se planga
la o despartire
o fata isi gaseste in 2 saptamani un nou partener mare iubire
unui baiat lui ii cam greu, se imbata, se razbuna cum poate, dar tot nu o uita
partea fianciara
un baiat trebuie sa aiba grija de toate casa, mancare, datorii etc
intrebarea mea ce ofera o femeie in afara de sex unui barbat?

39 răspunsuri:
| RAY explică (pentru CoquiNessa):

Nimeni nu te obliga sa ma citesti, te-am corectat de cateva ori pana acuma, nu stiu ce romana sti tu in fine, eu cred ca suferi de sindromul bagari in seama, nebagata in seama in viata reala te dai mare aici, faza cu ignore nu e user care sal fi ingorat daca
1 nu a folosit limbaj vulgar, nu a jignit pe nimeni, nu ma jignit pe mine, sau care raspundea total aiurea, tu azi toate ai facut

| banell a răspuns:

Dragoste,liniste,afectiune intr.un cuvant putere

| Kettolix a răspuns:

Dupa parerea meae mai usor sa fii baiat (daca te gandesti la lucruri principale). Majritatea baietilor au parul scurt, majoritatea fetelor parul lung. E mai usor la baieti, pentru ca nu e greu de ingrijit. Baietii arata bine si intr-un tricou simplu cu o pereche de pantaloni, fetele nu arata bine asa, le trebuie macar ceva diferit, pentru ca asa este lumea, baietii nu au menstruatie si nu raman gravizi (ce ciudat suna "gravid"), baietilor daca le e prea cald isi dau tricoul jos, ftele nu pot, baietii daca transpira e semn de masculinitate, fetelor le e rusine si se chinuie sa aiba cat mi multe haine pe care sa nu se vada ata de transpiratie, fetele poarta sutien, baietii nu (sunt incomode, sa stiti :S), fetele trebuie sa se rada pe cicioare maini, baietii nu (va urasc baieti), fetele care sunt mai baietoase, se dau cu skateboard-ul, pafrta haine de baieti, nu se macheaza (EU) sunt criticate, baietii nu... Si nu mai stiu... poate mai sunt

| Kettolix a răspuns:

Si Ray. Ray.Ray. Ma doare ca spui asta. Nu toate fetele sunt la fel... Adica stiu ca tu vorbesti de unele... ma rog majoritatea, adica curvele. Dar numeste-le curve. Eu nu sunt asa. Ne putem intalni in realitate, iar peste 5-6-10 ani sa ne intalnim sa vezi ca nu o sa fiu cum spui tu ca sunt fetele. Eu te respect sincer, pentru ca esti independent, nici eu nu vreau o relatie, pentru ca nu au sens si sunt stupide.

| Liviu a răspuns (pentru FataCuChitaraMunților):

Mda cei drept e foarte trist, dar ce ai scris mai sus e cam adevarat in marea majoritate a lucrurilor ce le-ai spus.Nu exista paduri fara uscaciuni tongue ce pot spune e ca nu toti is la fel laughing scuza eterna folosita de ambele sexe cand vine vorba de generalizat big grin

| RAY explică (pentru Kettolix):

In realitate?

| Kettolix a răspuns (pentru RAY):

Yup. Adica eu nu planuiesc sa ma schimb. Si nu inteleg sincer cum unele fete la 15 ani pot sa se "ingragosteasca". Dragostea e o minciuna, dar ca 2 oameni sa s esatisfaca pana se plictisesc happy. De ce ai nevoie de un iubit iubita ca sa iti arati afectiunea, cand poti avea prieteni cu beneficii si un animal de companie(care sunt singurele fiinte ce te pot iubi cu adevarat, indiferent de cum arati si starea financiara). Si da, sunt de acord ca majoritatea fetelor sunt nebune dupa bani dar nu eu.Da sunt saraca dar ma doare in cur. Oricum nu prea beau apa si mananc, deci care-ar fi diferenta. Whatever ma simt inteligenta pe langa oameni astia idioti ce cred in "dragoste adevarata" laughing

| RAY explică (pentru Kettolix):

Tu spuneai ceva de vazut in real life

| careestefazafrate a răspuns:

Nu știu in ce lume trăiești tu, dar eu sunt fată și n-am fost niciodată curtată de băieți.