| loverboy111 a întrebat:

Ce fel de baieti va plac fetelor?

Răspuns Câştigător
| Danysan a răspuns:

Fetele adora baieti draguti, inteligenti care sa le intelega si sa le iubeasca -sa le duca in oras sa le faca sa rada, sa fie rabdatori si inteleagatori-sa stie sa rezolve o probleam de moment sa le respecte, sa fie atletici-sa fie dedicati (sa nu le insele)sa aiba o situatie material decenta -sa aiba un viitor si de ce nu la final sa fie devreme acasa pentru a putea sa adoarma pe umaru lui cu zambetu pe fata pline de speranta si fericite ca sunt iubite. Fundoi?:-D?

33 răspunsuri:
| loverboy111 explică (pentru Maravilla):

Inainte aveam 30 de kile, eram schilod. Acum am muschi si nu m-am apucat de mult... si oricum intro luna o sa am 80 de kile. Plus ca stiu sa ma bat asa ca pot sa ii bat pe toti laughing. Numa daca vad ca vrea sa dea ii dau o perversa si cade jos laughing.

| Maravilla a răspuns (pentru loverboy111):

Ok... eu ma dau batut... laughing) nu mai rezist. laughing

| loverboy111 explică (pentru Maravilla):

Bv. happy. Vzi ma ca deja am 70 de kile happy ti-am zis ca fac repede 80. Ideea e sa nu facimnumai antrenament de forta faci dimineata apoi iesi afara la un tenis de picior un fotbal pana seara apoi iar antrenament de forta si sa vezi ce rapid se fac muschii big grin