| loverboy111 a întrebat:

Ce fel de baieti va plac fetelor?

Răspuns Câştigător
| Danysan a răspuns:

Fetele adora baieti draguti, inteligenti care sa le intelega si sa le iubeasca -sa le duca in oras sa le faca sa rada, sa fie rabdatori si inteleagatori-sa stie sa rezolve o probleam de moment sa le respecte, sa fie atletici-sa fie dedicati (sa nu le insele)sa aiba o situatie material decenta -sa aiba un viitor si de ce nu la final sa fie devreme acasa pentru a putea sa adoarma pe umaru lui cu zambetu pe fata pline de speranta si fericite ca sunt iubite. Fundoi?:-D?

| loverboy111 explică (pentru Danysan):

Ai facut final de povesti, si nu dau funda asa la primul raspuns aleg cand vin mai multe raspunsuri

| HueyFreeman a răspuns (pentru Danysan):

Printeso, nu ai mai mult de 16 ani, asa-i?

33 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Eu personal, nu am o anumită tipologie.
Baftă!

| iubesc a răspuns:

In primul rand atenti, rabdatori, chipesi, sinceri, fideli.

Răspuns utilizator avertizat
| nurckye a răspuns:

Cu penis mare.

| loverboy111 explică:

Ma refer si la aspect si la caracter

| Danysan a răspuns (pentru loverboy111):

Sa fie draguti -sa fie increzatori si sa dea de intels ca le pot proteja.Ideea e ca trebuie sa arati cat de cat bine amice si daca ai muschi e si mai bine-multumit.

| loverboy111 explică (pentru Danysan):

Muschi am si ca sa pot dovedi ca le pot proteza ce vrei sa ma iau de unu masiv ca mine si sa il bat apana lesina sau ce? Chestia ''sa se simta protejate'' nu o poate indeplini nimeni pentru ca vorba aceea orice nas isi are nasul

| Danysan a răspuns (pentru loverboy111):

Nu ma da sa nu aiba impresia ca ea trebuie sa te protejeze pe tine ca sunt si din astia mai slabanogi si pricajiti. Fetele vor sa se simta protejate itelesa-i.

| loverboy111 explică (pentru Danysan):

Da oricum cand o sa am iubita sa se ia unu de ea ca nu garantez nimic despre sanatatea ui... s-ar putea sa il doara capul asa din senin dupa. sunt foarte bun la bataie daca se ia cineva de mine adica ma loveste intentionat il bat de ii suna apa in cap deocamdata sunt pe locul doi din scoala ca e unu cu care inca nu m-am batut plus ca are frate de 25 de ani deci il cam ocolesc... mie nu imi place sa ma bat dar dacada in mine un baiat iesemrau de tot pe fete le las dar cu masura nu ca aia.

| Maravilla a răspuns (pentru loverboy111):

De curiozitate. cati ani ai?

| Cosmin86 a răspuns (pentru loverboy111):

Serios? ai muschi? rolling on the floor

| loverboy111 explică (pentru Cosmin86):

Eu am muschi si nu ma refer la produsul de cumparat ca tu adoar muschi dala ai

| Cosmin86 a răspuns (pentru loverboy111):

Eu la 86 de kg fac tractiuni cu 30 kg legate de mine, deci ridic la bara 116 kg

tu cu cat faci tractiuni? si la ce greutate?

| loverboy111 explică (pentru Cosmin86):

fac flatari, abdomene, ridic greutati eu fac cu 55 de kile doar ca fac 120 de tractiuni, 150 de flatari si 50 de abdomene dimineata. Seara fac la fel de multe.

| Cosmin86 a răspuns (pentru loverboy111):

Ala nu e antrenament de forta, ala e antrenament de copii mici

multe repetari = rezistenta

muschi + forta = repetari putine cu greutate mare. Si in niciun caz zilnic.

antrenament zilnic = progrese LENTE si PROASTE. Muschii se dezvolta in zilele de pauza

p.s. : ce naiba muschi sa ai la 55 kg, te tin pe un biceps laughing

Apuca-te de sah.

| loverboy111 explică (pentru Maravilla):

17 nu am prietena pentru ca am facut o pauza...una m-i-a dat flit cu sucul in fata si erau si prietenii mei acolo la alta masa.si s-a intamplat acum o saptamana

| loverboy111 explică (pentru Cosmin86):

Ma te ia ambulanta daca iti dau un croseu.sa sti ca flatarile sunt cu o mana si un picior

| Cosmin86 a răspuns (pentru loverboy111):

Serios? eu fac FARA NICIUN PICIOR + 20 kg legate de mine ( la o greutate de 86 )

Uite, ca am filmat :
http://www.youtube.com/watch?v=pcTxTCFSepQ

Vezi, COPIL MIC SI FIRAV, tot corpul in aer.

Ma ia ambulanta de la un PAMPALAU FIRAV care face zilnic "flatari" (nici macar nu se scrie asa, COPIL ANALFABET CE ESTI )

Copii mici si FIRAVI, au ei muschi, ce sa spun =))

| Maravilla a răspuns (pentru loverboy111):

Ma mir atunci. cum sa gandesti asa la 17 ani. ma gandeam ca ai vreo 14 ani la cum ai inceput sa povestesti tu ca ai muschi si ca ii bati pe majoritatea din scoala. si ai m-ai facut si greseala sa zici ca ai 55 de kg. imi dau seama ce matahale bati tu daca tu ai 55kg... in fine. bafta la gagici.

| Maravilla a răspuns (pentru Cosmin86):

Lasa-l in pace. nu vezi ca e pe lumea lui el.

| loverboy111 explică (pentru Maravilla):

In primul rand inainte sa ma apuc de greutati si chestii aveam 30 de kile deci 25 kile sunt numai muschi si nu sunt in lumea mea

| Maravilla a răspuns (pentru loverboy111):

Stai linistit ca la 55kg esti schilod. nu esti numa muschi laughing asta daca nu ai 1.50 inaltime... laughing Daca ti se vad patratelele la 55kg nu esti numai muschi mai degraba arati ca o radiografie umana... daca ti se vad la 75-90kg atunci poti spune ca ai muschi. laughing

| Maravilla a răspuns (pentru loverboy111):

Si mi-e frica numai cand ma gandesc ce greutati ridici tu daca ai 55kg. in fine bafta.

| loverboy111 explică (pentru Maravilla):

Inainte aveam 30 de kile, eram schilod. Acum am muschi si nu m-am apucat de mult... si oricum intro luna o sa am 80 de kile. Plus ca stiu sa ma bat asa ca pot sa ii bat pe toti laughing. Numa daca vad ca vrea sa dea ii dau o perversa si cade jos laughing.

| Maravilla a răspuns (pentru loverboy111):

Ok... eu ma dau batut... laughing) nu mai rezist. laughing

| loverboy111 explică (pentru Maravilla):

Bv. happy. Vzi ma ca deja am 70 de kile happy ti-am zis ca fac repede 80. Ideea e sa nu facimnumai antrenament de forta faci dimineata apoi iesi afara la un tenis de picior un fotbal pana seara apoi iar antrenament de forta si sa vezi ce rapid se fac muschii big grin

| loverboy111 explică:

Cosmine alea nu sunt flatari, tu esti ala pampalau, am multi muschi si patratele

| Pufulete456 a răspuns:

Baietii care ma fac sa rad :X

| annna69 a răspuns:

Buni la pat laughing

| elena04 a răspuns:

Draguti,incelegatori si sinceri

| Rlove1D a răspuns:

Baietii draguti, dulci si de treaba ca Maximilian Ioan.