| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna cand o fata spune ca n-avem ce vorbi?

17 răspunsuri:
| Sonia822 a răspuns:

Poate insemna ca cealalta parte e sub nivelul ei, si nu vrea sa vorbeasca, cu x. Asa cum ai face si tu daca te-ar aborda un strain pe strada. Iti trec tot felul de ganduri in cap, care e motivul abordarii, dar si ca intr-adevar n-ai ce discuta cu el. Nu e semn bun, poate insemna desconsideratie, si nu numai. Dar poate insemna si ca, intr-adevar, nu sunt subiecte comune.

| TFL007 a răspuns:

Pe bune, iti e greu sa iti dai seama ce ar insemna asta happy fi multumit ca nu te-a servit si cu report dupa propozitia asta laughing

| Sofer a răspuns:

Adică ca nu mai vrea sa discute cu tine. Și trebuie sa o lași în pace.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Că nu aveți. Dar dacă nu aveți, vă puteți iubi muțește.

| Violleta2022 a răspuns:

Inseamna ca doreste sa-i dai pace (sa o lasi in pace).

| Ofiintă a răspuns:

Probabil că nu sti să inițiezi o conversație.

| Werrich a răspuns:

Inseamna ca zice "sa vorbesti cu mine cand vei avea Lamborghini, portofelul doldora de bani, corpul lui Dorian Popa, tupeul lui Dani Mocanu. Acum lasa-ma sa vorbesc cu interlopul meu crush"

sadrian46
| sadrian46 a răspuns (pentru sadrian46):

O săruți, și ea înțelege.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Inseamna ca nu mai vrea sa vorbeasca cu tine. La fel ca atunci cand zice asta orice om de pe Pamant.

| Emilian65 a răspuns:

Inseamna ca nu te iubeste cu adevarat.

| NarcisIfrim a răspuns:

Cum se aude, o lasi in pace si iti vezi de drum

| Mipasususuyamyamyam a răspuns:

Ca nu esti prea destept.

| darrio2007 a răspuns:

Este un fel de a spune „Fă pași".

| LoveSleep a răspuns:

Inseamna ca crede ca e sub nivelul tau si nu are ce sa vorbeasca cu tine. Spune-i ca o placi asa cum e.

| TFL007 a răspuns:

Mai incearca, insista, asa am facut eu odata si mi s-a umplut frigiderul big grin happy a fost funny

| Hehdhdjeheh a răspuns:

Pe scurt insemna ca o plictisești

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu te place si nu vrea sa i ti faci sperante