| yonut088 a întrebat:

Ce inseamna daca am daruit unei fete un fir de trandafir? Am facut bine sau rau?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca o respecti si ca ti la ea, dar si ca nu ai curaj sa iti exprimi liber sentimentele(prin faptul ca ai uitat sa mentionezi ca,, o iubesti " nu? ), si bine ai facut, fiindca cateodata,, o atentie" ca asta poate spune mai mult decat o mie de cuvinte(depinde de fata). Iti spun cum va intelege ea gestul, asta e mai important nu?

30 răspunsuri:
| al3xuzza22 a răspuns:

Ai fa cut bine pentru ca iai aratat iubirea ta sincera