| Elena_Stefan_1983 a întrebat:

Ce inseamna excitare?

8 răspunsuri:
| Nemesis2012 a răspuns:

Excitare inseamna atunci cand te simti bine privind ceva porno sau atunci cand faci sex sau atunci cand visezi ceve frumos ( legat de sex) sau cand te masturbezi. Adica te simti bine :O

| DeeaDLove12 a răspuns:

E o stare placuta care te face sa ai chef de sex

| eurynomus a răspuns:

E un subiect prea vast ca sa poata discuta aici asa ca daca doresti sa l dezbatem mai pe larg intra pe mess pe idul: eurynomus3free

| xBya a răspuns:

Starea aia pe care o ai atunci cand simti nevoia sa te reproduci (sa faci sex).

| adyii a răspuns:

Adrianuseri idd de mes si vb ce vrei u

| athos01 a răspuns:

Atunci cand iti vine pofta de sex daca vrei sa mai vb da add la mrns_adrian

| LostInHell55 a răspuns:

Inseamna sa-ti bagi capu in wclaughing

| Îmiplacesacitesc a răspuns:

Când îți atingi punctele maxime de placere