| Stefan_Manuela_1975 a întrebat:

Excitare e acelasi lucru cu masturbare? Ce inseamna?

6 răspunsuri:
| eurynomus a răspuns:

Nu draga, poti sa te exciti si fara sa te masturebezi dar invers nci o data

| wolder a răspuns:

NU. prima poti s-o faci si fara a douabig grin

| Grigg_Katalin_1999 a răspuns:

Daca esti in poza asta, cea din dreapta, trebuie sa stii, iar daca esti cea din stanga, de ce te gandesti la asa ceva? Oricum iti voi explica. Masturbarea-provocarea actului sexual de unul singur, iar excitarea- este un sentiment care te indeamna sa te masturbezi. Sunt destule chestii din astea pe net. Funditahappy

| Deeniisaa a răspuns:

Ar fi mai ok daca ai cauta fiecare cuvant in dex.acolo te-ai lamuri.

| Membru333 a răspuns:

Naspa daca la varsta ta ai astfel de dileme.

| Czone a răspuns:

Cred ca tu esti fata din stanga, si nu ar trebui ca la varsta ta sa te gandesti la de astea... dar oricum deja ai primit raspunul, deci ce mai conteaza sfatul meu.