| alexandrucr a întrebat:

Ce intrebari ii puneti unei persoane ca sa o cunoasteti mai bine?

Răspuns Câştigător
| deni_6616 a răspuns:

Pai pentru inceput ati putea sa va povestiti intamplari din trecut, sa glumiti iar mai apoi ii vei arata persoanei ca esti de incredere si vei vedea daca si acea persoana este tot la felhappy. Nu poti cunoaste o persoana doar prin lucururi spuse intr-o ora o zi sau o luna.Ca sa cunosti o persoana cu adevarat dureaza ceva nu se face de pe o zi pe alta. funda?

7 răspunsuri:
| Ponk a răspuns:

Si ziua ta e in?
Iti plac animalele de companie?
Ai tai ce lucreaza?
Ce faci deupa ce iesi de la scoala /serviciu?

| εїз a răspuns:

Sunt foarte multe întrebări, pentru început dau mâna cu el sau ea.
Iar dupaceea urmează întrebările, atât adresate de mine cât şi de ea sau el.

Cum te numeşti?
Câţi ani ai? Pe ce dată eşti născută? Ce zodie eşti?
Vrei sa ne cunoaştem mai bine? Dacă spune da, îi spui "aştept întrebări"
Pot să te scot la un suc? Şi multe altele, asta depinde de situaţie.

| Азбука a răspuns:

Ce numar poarta la pantof, sa vad daca traieste pe picior mare. Asta, pe vremuri de criza. Altfel, iti dai seama de caracterul omului, lasandu-l sa vorbeasca, fara sa intrebi prea multe.

| Miauti a răspuns:

"Wazzzzaaaaap! " si merge de fiecare data cand zic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai esti virgina? In ce gauri? pardon orificii

| Damian a răspuns:

Cine esti, ce doresti, ce urmaresti?

| Andreea_4774 a răspuns:

Pai e simplu, pentru inceput nu trebuie sa intrebi pe cineva cum sa procedezi pentru ca atunci cand iti faci un prieten nu poate sa iti npuna nimeni cum sa te comporti, ci trebuie sa fi tu insuti. (la mine merge mereu). BAFTA!