| BlackArt333 a întrebat:

Hei! Voi din categoria T/A! Am vazut ca voi nu ma cunoasteti ~sunt noua aici~
M-am gandit si m-am gandit si vreau sa ne cunoastem cumva mai bine... Eventual sa imi puneti niste intrebari... happywinking

37 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Vi la o petrecere in pijamale intre fete?

| Doub a răspuns:

Îţi place ciocolata?

| BlackArt333 explică (pentru Doub):

Daaaa! tongue

| Doub a răspuns (pentru BlackArt333):

Atunci eşti de-a mea.laughing)

| BlackArt333 explică (pentru Doub):

laughing

| KillMePlease a răspuns:

c.v.s.m?
~~~răspunde la întrebare!~~~

| LePotato a răspuns (pentru KillMePlease):

"Cum vrei sa mori"? laughing

| KillMePlease a răspuns (pentru LePotato):

ddda
da' mie nu-mi răspunde la întrebărică...:'(
bbine, DydyAleCOOLgirl, biine
"bine ai venit la trivia"
hahha devil

| BlackArt333 explică (pentru KillMePlease):

Nu am inteles ce inseamna... Numa daca nu cumva... Ce vrei sa mananci? Asta era? Daca da, ar merge bine clatite cu nutella! laughing)

| LePotato a răspuns (pentru KillMePlease):

Poate nu stie sa raspunda saaaaau...thinking

Sau nu stiu.

| BlackArt333 explică (pentru LePotato):

Vreau sa mor de moarte pura! Fara boli, accidente sau ce stiu eu ce alte evenimente mai exista...

| LePotato a răspuns (pentru BlackArt333):

Hmm, interesantthinking

E bine ca nu fugi smug

| syd2 a răspuns (pentru KillMePlease):

Ai fost dezamagita in dragoste si acum consumi droguri. Vrei lapte?
*astept reactia *
rolling on the floor))) laughing))) rolling on the floor))

| syd2 a răspuns (pentru BlackArt333):

Mai bine sa nu-i atragi atentie ca e psihopatca si se gandeste la moarte adica nu e neaparat sa se imparta cu altii laughing.

| LePotato a răspuns (pentru syd2):

Cine e "psihopata"?

| SergiuBoss11 a răspuns:

Ai zis ca esti mai desteapta ca mine Suck si suntserios.ca toti la un loc sau pe rand?sad

| LePotato a răspuns:

Cum te cheama?

Cati ani ai?

Ce cauti la T/A?

Culoarea parului? (verde, mov...te-ai prins tu)

Si cel mai important, ce muzica(genuri etc) asculti?big grin

| BlackArt333 explică (pentru LePotato):

Diana Alexandra >>> numele de familie nu in aflati never!
12 >>> Oi fi eu mai mica decat voi dar mai smart si mai COOL decat altii.winking
Pe bune? Ce caut? Asta e o intrebare grea... raspund mai tarziu... se poate?
Blond inchis-sau saten ca vad ca termenul asta il prefera lumea.
Pop si Rock ~ (imi place si rap dar nu sa fie tot rap ci o parte mica) ~

Ce caut la T/A? Nu caut nimic, doar ca imi place ca aici oamenii sunt in genul meu >>> Amuzanti si prietenosi! ^_^

| LePotato a răspuns (pentru BlackArt333):

Damn...esti satenasad, ideea e ca te-am asociat cu o actrita bruneta(nu stiu daca ai vazut reply-ul meu la intrebarea cu actorii)

| syd2 a răspuns (pentru BlackArt333):

Ma faci sa rad, fatuco daca tu crezi ca aici cineva va fi prietenos si amabil cu tine cu exceptia mea atunci te inseli, cateogoria asta e un iad.

| Mieeez666 a răspuns:

Ce pot sa spun, bine ai venit, sper sa nu faci cancer si sa ajungi suspendata, adica ca mine pe scurt. laughing
Spune cateva chestii despre tine, mi-e lene acum sa dau intrebari.
Apropo, un sfat prietenesc, p-aci sunt si ciudati (nu eu, nu, nu, eu complet normal...de ciudat), ai grija cu ei. laughing

| syd2 a răspuns (pentru Mieeez666):

Ba, de ce ma tradezi, am vrut ca ea sa creada ca sunt normal.

| LaughingKarima a răspuns:

Cati ani ai? Ce specie esti? De ce ai ales T/A?

| BlackArt333 explică (pentru LaughingKarima):

Martian ~ Glumesc! Sunt om! Sau nu?
De aia! Vezi la intrebarea lui Mad ce am scris!

| LaughingKarima a răspuns (pentru BlackArt333):

12,deci esti mica la inaltime! Ha, aleluia, cineva mai mic la inaltime decat mine! Te rog spune-mi ca ai mai putin de 1.52 big grin
Esti martian, deja ai confirmat.
Ooo, am vazut, am vazut

| BlackArt333 explică (pentru LaughingKarima):

Am 1.57 bai!

| LaughingKarima a răspuns (pentru BlackArt333):

Nu e corect! crying(((

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te cheamă Alexandra, pun pariu. Poate si Andreea de la Dydy.
Cică sa-ti punem întrebări. Si eu când te-am întrebat cum te cheamă si cati ani ai, optional ce ai mâncat aseară, n-ai spus nimic. laughing

| BlackArt333 explică (pentru anonim_4396):

Am raspuns!

| BlackArt333 explică (pentru anonim_4396):

Si Dydy e de la Diana.

| anonim_4396 a răspuns (pentru BlackArt333):

Aha. happy
Ce varsta ai?

| BlackArt333 explică (pentru anonim_4396):

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Damn...saraca fata, mi-a raspuns mie deja...laughing) o intrebati de 10 ori, apoi fuge de la T/A

| BlackArt333 explică (pentru LePotato):

Nu fug eu asa usor! laughing

| SabinaQueen a răspuns:

Iti plac anime-urile?

| BlackArt333 explică (pentru SabinaQueen):

Nu ma uit la alea... :/