| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele care au orgasm squirt?

8 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Facatura. Toate organele si organitele de acolo sunt cunoscute de peste o suta de ani. Dar, ma rog, fiecare cu parerea (si cu imaginatia) lui.

| corbulalbrosu a răspuns:

Nu am avut placerea sa am parte de o gagica cu un orgasm atat de evident si violent, dar sa fiu sincer, mi-as dori o asemenea experienta.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Sunt cele mai tari

| Beautifulbutcold a răspuns:

Nu cred ca e posibil, sau cel putin nu am citit nicaieri despre asa ceva.

| SkyPilot a răspuns:

Sunt foarte rare. Eu personal nu am avut niciodata placerea. In toata viata mea am auzit din surse credibile de doar doua astfel de fete.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Când ai să întâlnești tu una, să ne spui părerea ta!
Pa, pa.

| mihai69 a răspuns:

E ceva extraordinar; te face să mai vrei odată... și încă odată... și așa mai departe!

| MskDesign a răspuns:

Exista,dar sunt foarte rare.