| Miihaa a întrebat:

Ce parere aveti despre persoanele care folosesc aplicatia Tinder?

4 răspunsuri:
| 94Lucifer94 a răspuns:

Că sunt în căutare de sex sau chiar nu mai pot face cunoștință cu cineva nou în viața reală decât printr-o prostie de aplicație.

| OldSoul a răspuns:

Aceeasi parere ca despre persoanele care folosesc Facebook, doar ca e ceva mai compact, stii deja cine te place si cine nu te place, deci daca vrei o relatie/o aventura e mult mai usor sa gasesti una.

| JustmeV a răspuns:

Persoanele care folosesc aplicatii gen Tinder, nu le-as considera neaparat periculoase. Intr-adevar, pot exista si conturi false, si obsedati sexual etc., dar pot exista si persoane care au incheiat o relatie si sunt in cautarea unei relatii noi/socializari cu persoane necunoscute pentru a uita de fostele iubiri.

| just4ubr2015 a răspuns:

E o aplicatie cu multi boti si numai obsedati sexuali si curve nu recomand