| bboy98 a întrebat:

Ce porecle de indragostiti stiti? funda pentru cele mai misto!

12 răspunsuri:
| LostInBubble a răspuns:

Spanacel. laughing
Robotel.

| DjYeti a răspuns:

Boeing si Ghiocellaughing
Ghiocel pentru ca e prima si Boeing pentru ca e al 747-lea.laughing

| madalina1994 a răspuns:

Mhhhh.....cum sa alinti persoana iubita =
ingeras, iubire, buburuza, gandacel, fluturash, puisor. II poti spune persoanei iubite asa cum simti k e cel mai important.

| RAY a răspuns:

Nebuno,porcule,tarfa beata, mai bine ma luam cu catea de pe strada decat cu tine, porcule locul tau e in grajd

| IateyourCookie a răspuns:

Cred ca "iubire" e de ajuns straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Raymusic...nu-i bine ce inveti pe altii.

| LostInBubble a răspuns (pentru RAY):

laughing Astea-s cele mai bune.

| Cosmy_Cosmin_1990 a răspuns:

Poti sa-i zici Putza smug laughing

| oliviaaa a răspuns (pentru RAY):

laughing)))))) laughing)))) laughing)))))))) laughing))))) ma frate esti tare

| drhotzu a răspuns:

Orice nu iti provoaca diabet merge.
acum depinde si cat de rezistent la miere zaharisita esti... eu unul nu le suport... spre exemplu eu o strig pe prietena mea honey, dar doar pentru ca nu ii place sub nici o forma mierea.

| Anemarrie124 a răspuns:

Iubirica
iubire
ingeras
beiib
baby
bebe
pisoias
pisi
frumusete
dulceata
ursulet
fluturas
albinuta
gandacellaughing)
dragoste
iubirea mea
tradafiras
mami
honeytongue
amorehee hee
frumoasa mea

| ellenuk a răspuns:

Cred ca : iubi, honey,bobocel, pisi (inima de tigan), bibi, ingeras, tauras(traznitii),