| anonim_4396 a întrebat:

Ce poti face atunci cand ai gasit persoana potrivita la un moment nepotrivit?

Răspuns Câştigător
| Libelle a răspuns:

Luptati pentru fericirea voastra in ciuda tuturor obstacolelor
si daca nu duce la nimic, inseamna ca de fapt nu sunteti facuti unul pentru celalt astfel, in concluzie nu este persoana potrivita de fapt.

6 răspunsuri:
| Monica a răspuns:

Atât timp cât este persoana potrivită şi iubirea este mare, sentimentul fiind reciproc, dragostea poate învinge. E o zicală mai veche, dar să şti că cel puţin eu, ţin cont de asta şi cred, de asemenea!
În concluzie, atâta timp cât este persoana potrivită, puteţi trece peste toate, împreună.

| foxi a răspuns:

Nu poti face nimic! Te consolezi ca a...trecut pe langa tine!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Oooo, ce m-ai nimerit. nu e ceva ce ti-ai dori. e greu sa ii spui ca tu gandesti una, iar comportamentul tau sa ii spuna cu totul altceva. am trecut si eu prin asta si inca imi mai ling ranile. mi-as dori ca ala sa nu fi fost momentul in care ne-am cunoscut sau nici nu mai stiu ce nu a mers bine, de fapt: sa fi fost momentul, sa fi fost fatalitatea. oricum, sper ca in cazul tau sa mearga bine si sa fie cu happy end
bafta!

| Razvan a răspuns:

Nimic. Daca deja am prieten, persoana respectiva e istorie.Nu fac trafic se sentimente.Am vazut reversul medaliei si nu prea e placut

| Damian a răspuns:

Te iei cu mainile de c*r si sari in sus...

| Cristyn a răspuns:

Ai putea sa treci mai departe fara sa faci nimic precum un las, sau ai putea sa lupti pentru. fericirea ta.