| Mihaelaa98 a întrebat:

Ce parere aveti despre "persoana potrivita, moment nepotrivit"?

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Astea sunt superstitii si mituri din popor.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Am trecut prin asta. Părerea că nu iese nimic.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu exista momentul nepotrivit. Totul se intampla cum trebuie sa se intample.

| Nemessys a răspuns:

Nu exista.

| Crackman a răspuns:

Nu am auzit de prostiile de genu.
Ori nu vrea el, ea ori pur si simplu nu te interesa ceva de durata.
Desigur sunt momente in care persoana nu este nu este vinovata de un factor extern.
Dar totusi nu ar trebui sa existe acel moment nepotrivit... ca lucrurile tii le da viata cand ai nevoie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cred în momentul potrivit. Fiecare relație se formează la momentul potrivit, persoana potrivită însă nu este pentru totdeauna, pentru că ne schimbam in permanenta.

atunci când ne atasam și suferim de fapt iubim trecutul(alta persoana)nu mai are legătură cu cine este in prezent persoana aia.