| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa faci cand iubitul e stresat si stii ca ai generat chiar tu anumite probleme iar el acum isi varsa nervii pe tine si te uraste?

2 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Pai laughing ii spui sa se linisteasca, ca daca nu scapi de el. Este simplu

| Katie1356 a răspuns:

Incearca sa discuti cu el, sa lamuriti probleme dintre voi si astfel sa ajungeti la un consens, sa vedeti spre ce directie se indreapta relatia voastra.
Nu merita sa stai langa un om care isi varsa nervii din orice pe tine, in loc sa discute, sa isi expuna problemele si sa le cautati rezolvare, mai ales daca spui ca ai cota parte.