| anonim_4396 a întrebat:

Ce se intampla atunci cand nu mai esti virgina?

Răspuns Câştigător
| Amelia87 a răspuns:

Devii femeiehee hee

65 răspunsuri:
| adi a răspuns:

Habar n-am, dar baniuesc, ca nimic special.

Alte răspunsuri
Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Nimic.

| Crisu_8081 a răspuns:

Nimic deosebit...numai ca faci si tu sex ca toata lumea...(sau aproape toata lumea).

gyzzard
| gyzzard a răspuns:

1) se schimba anumite procese fiziologice legate de sistemul reproducator. Nu se stie exact care sunt aceste schimbari, dar se stie ca femeile care si-au inceput viata sexuala sunt aparate de anumite boli
2) Exista studii psihologice care enunta o maturizare psihica a femeilor dupa prima experienta (psihicul se pregateste pentru ingijirea copiilor).

auran
| auran a răspuns:

Diverse modificari de ordin hormonal - citeste situl lui Laur www.contraboli.ro sau aici poti obtine mai multe raspunsuri http://www.sexpert.ro/consilier/

| Elena0210 a răspuns:

Apar schimbari ale corpului. De fapt asta depinde de la persoana la persoana. Si te maturizezi si psihic.

Iar daca uiti de contraceptie atunci cand faci sex e posibil sa ai o surpriza!

cami
| cami a răspuns:

Nimic.
Ce crezi ca simti ceva in plus sau minus? nu.
Nu te mai numesti fetita, [cu toate ca tu ai avea, sa zicem vreo..15ani] ci femeie.
Atata tot. marirea sanilor, dezvoltarea soldurilor..astea sunt schimbari ce au loc, si fara sa-ti incepi viata sexuala.Deci, in concluzie..mari schimbari, nu ar fi, nu poate nimeni sa "vizualizeze" cu ochiul liber, daca esti sau nu virgina.

Alte răspunsuri
| Linda a răspuns:

Depinde in ce context pierzi virginitatea. Pierzi clipa aceea extraordinara din prima noapte dupa nunta, cand ai putea deveni pentru prima data intreaga a cuiva care te iubeste intr-adevar. Iti pierzi inocenta. lipsa de griji.

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

laughingnimic

| MarYoBenucci a răspuns:

Alexandra a răspuns:
raspuns alesDevii femeie ...Hai Sa Fim seriosi laughing daca fata are 12 ani si numai e virgina e femeie?laughing teoretik k practik nuwinking laughing m-ai trebuie sa creasca happy

| Frogie a răspuns:

Incearca si-ai sa vezi...sau mai bine zis...sa simti... smug

| urbanghost a răspuns:

Esti dezvirginata.happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce se intampla? e simplu...nu ca te ar schimba cu ceva pierderea virginitatii dar apar multe riscuri de imbolnaviri, riscul de a ramane insarcinata de pe urma acelor "senzatii" fara prezervativ cum se inccumeta a o face multi adolescenti mai ales...parerea mea e sa nu va lasati impresionati de acele senzatii daca nu sunteti siguri de voi si de acel moment...mai bine protejat decat ceva nedorit:-) deci pe de o parte se pot intampla multe... dar daca tu sti unde e limita ta atunci nu...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nimic deosebit.........doar ca ai scapat de o curiozitate...

| didix a răspuns:

Depinde si cu cine pierzi virginitatea si dupa cat timp de relatie, sau daca ai facut-o cu un necunoscut de dragu de a o face... wtf e corpul tau femeiewaiting
whatever. ce se intampla? hmm pai cresterea sanilor, ganduri cum ar fi "vai, sa nu raman insarcinata" sau in unele cazuri in care tipa e mai fara mobila la mansarda"ups iar am uitat sa ne protezam", nu lasa pe baza lui ai si u grija, ca doar ai grija de tine nu de alti. in fine deci poti regrete sau nu depinde.foarte dragut ar fi sa te fi pastrat pana in ziua nuntii dar daca nu mai poti rezistablushing, ok in concluzire tu esti dorctorul tau si stii ce iti e mai bine si nu te avanta ca broasca in bordura:d

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Devii femeie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca nu trebuie sa astepti noaptea nuntii ca sa iti pierzi virginitatea. Bineinteles, nu sugerez ca varsta potrivita sa fie 13-14 ani. Dar, eu am facut-o prima oara cu prietenul meu in ziua cand am implinit 16 ani; acum am 17. Tin sa adaug ca aveam doar o luna impreuna, dar nu imi pare rau de absolut nimic.Ca o schimbare ce apare dupa pierderea virginitatii as putea spune ca sentimentele pentru persoana iubita cresc la un nivel atat de inalt, incat este greu sa exprimi in cuvinte. Stiu ca unii poate vor judeca faptele mele, dar pana la urma nu este vorba de ani de pregatire sau ceva de genul, este vorba pur si simplu de partener si de iubirea dintre voi doi. bine, pentru baieti, cei care cauta doar sex, ar trebui sa se axeze pe fetele care nu mai sunt virgine.

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Devii femeie

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lol cred ca... nu mai esti virgina rolling on the floor bine acum s vb serios unele prarti ale corpului se schimba...km atat mai multe nu stiu

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pur si simplu devii femeie

Alte răspunsuri