| PandaCrusher a întrebat:

Ce smecherii stiti pentru a face sarutul foarte placut, de neuitat?
Dau funda.
happy

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa fie lung si nu se mai uita deloc

| EuCuTine a răspuns:

O pupi incet si delicat dupa o pupi scurt, dupa ce o pupi asa ii dai unul frantuzesc si la sfasit o musti putin de buza ( delicat ) cand vrei sa fie un sarut mai pasional tot frantuzesc dar pune-i mana pe talie si cealalta mana in par si o mangai. Sexy

| xxdd a răspuns:

Mie imi place cat mai lung.whistling

| Puppetzz a răspuns:

Salut

De neuitat = apropiete de el. da. i un pupic scurt si apoi un sut in o0 :-s

Placut: musca. i buza usor happy pune. i o mana pe fund... sau du. i mana lui pe fundul tau...

Ps: Glumeam la faza cu o0. le... sa nu dai acolo. doare ingrozitor xD

Ciau!

| noktambul a răspuns:

Nici o smecherie, ii bag mana in chiloti!

| BMihai a răspuns:

Salutare
hmm... buna intrebare. eu zic ca un sarut de neuitat nu se limiteaza la a ii baga limba pe gat si te tine minte toata viata.
poti face o chestie romantica si foarte placuta(cel putin mie imi place) :
eu cand imi sarut prietena imi place sa ii pun mainile pe obrajori si pe gat si o mangai usor in timp ce o sarut cu atentie si fara graba.

PS daca nu pui pasiune si dragoste poti sa faci pas cu pas ce am spus eu ca tot nu iti va iesi happy

| Sandy_2698 a răspuns:

Unul care sa se termine cu voi doi, dezbracati, unul peste altul laughing. ce poate fii mai de neuitat?smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fie sarutul cat mai lung, poti sa ii sugi buzele sau limba [ unele persoane nu suporta ].
Si un sarut placut e si unu foarte tandru, incet.

xoxo