| BlueDreams a întrebat:

Ce varsta credeti ca e potrivita pentru a avea un iubit. Vreau o varsta exacta, dupa parerea voastra.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| SweetCandy a răspuns:

Dumnezeu ti-a raspuns cel mai exactlaughing
pai km 16 anihappy

42 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu eu cred una ca de la 13 -14 in sus... uni au si mai devreme chiar.laughing eu una am avut prieten primul prieten la 12 ani... cred ca 13-14 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai creca la 13 ani e ok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la 14 ani in col tu cati ani aii scriemi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta depinde de principiile tale de viata. In primul rand trebuie sa fi sigura daca esti pregatita sa incepi o frumoasa poveste de dragoste.Eu cred ca varsta potrivita este 16 ani.Iti urez succes si sper sa gasesti persoana potrivita!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza varsta.Atata timp cat gasesti persoana potrivita si de incredere, Eu la 12 ani, am avut primul sarut.si cam de atumci am avut relatii cu baietii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu una cred ca de la 13 ani.Asa am facut eu. Dar depinde de cum te dezvolti tu de repede. Daca mai ai unele copilarii te-as sfatuii sa nu incerci sa ai o relatie.Cand vei fi sigura ca esti destul de matura atunci vei putea avea o relatie.

| MrsPink a răspuns:

Dragstea nu are varsta asclta-ti inima si sa ai n iubit cand il iubesti cu adevaratwinking

| teopinkrose a răspuns:

16 ani ar fi potrivit. big grin

| ali_7518 a răspuns:

18 ani

| LiviaLyvy a răspuns:

La ce te referi prin cuvatul"iubit"? deoarece nu poti sa faci anumite lucruri de la 14 ani esti inca un copil, dar poti sa ai un prieten la aceasta varsta dar doar atat nimic mai mult...winkingsper sa fii fost de ajutor...:d

| Tyoh a răspuns:

Paii. daahappy
u exista o varsta exacta...si nu mi se pare deloc O. K sa ai iubit foarte devreme si apoi sa-i tot schimbi.sa iubesti pe unu o luna. apoi hai.next.in fine.

zic eu.minim.pe la 13/14 daca chiar iubesti pe cineva si acel cine chiar te iubeste,... dar asa pe degeabu` nu... dupa 14/15 ani...happy

| denisse_4064 a răspuns:

Cam 16