| UnicornsAreLove a întrebat:

Voi va mai amintiti desenele vechi? Ce credeti despre ele? Exemplu de desene:Viata cu Louie, Tom si Jerry, Denis pericol public, Familia Flinstones si altele.Nu va este dor de ele? Vreau sa aflu parerea voastra.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Nicoleta a răspuns:

Alea erau desene adevarate, nu prostii le de azi.
Pacat ca nu se mai difuzeaza.
Erau niste desene foarte frumoase inainte din care chiar aveai ce invata.

4 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

Ps :
As mai adauga la lista ta si copii de la 402, desenele vechi de la disney cu mickey mouse sau alte personaje, ciocanitoarea woody, familia de ce, sakura, sailor moon si multe altelehappy

| Ich a răspuns:

Erau foarte tari desenele alea...de-ar mai fi si acum.mai era si printesa sissi, caine rau, peter pan...

| FlorYn_6833 a răspuns:

Adevaratele desene nu prostiile de azi! Si app Viata cu Louie, Copiii de la 402 si Piratul Jack cel Teribil le am pe DVD, in romana si COMPLETE

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tom si jerry the best clarrrr big grin kiss