| PinkkRosee a întrebat:

Voi lace varsta ati avut prima/primul iubit/a? Ce Varsta credeti ca este potrivita pentru,, indragosteala"?

Răspuns Câştigător
| ionela22 a răspuns:

Dragostea nu are varsta,atunci cand te indragostesti nu trebuie sa te indragostesti la o anumita varsta, altii se indragostesc mai devreme, altii mai tarziu.Eu pot spune ca m-am indragostit la 16ani si a fost si primul iubit.

6 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

La 14 ani! Iar Dragostea nu are varsta! Asa ca daca simti fluturi in stomac varsta ideala e 10-----75ani!

| Candice a răspuns:

La 11. Dragostea nu are varsta si nu e la comanda. Asa ca te poti indragosti oricand tongue

| annna a răspuns:

14big grin

| mean a răspuns:

13 cred... Totusi nu este o virsta anumita...

| deyu1998 a răspuns:

Eu la 12 :--j. Eu nu am regrete ce a fost a fost. O sa am grija mai incolo kiss

| NoMusicNoFun a răspuns:

Ehe eu am 10 ani si am pus intreabrea aia cu fluturii in burta