| Sisitta a întrebat:

Cel mai plăcut într-o relatie eu cred e cind îți imbratisezi persoana iubita,si ii simți toată caldura, voi ce ziceti?

10 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Adevarat!
Asta si mult mai multe chestii!

| doc69 a răspuns:

Cel mai placut intr-o realtie este cand simti ca poti ascutla tacerea celuilalt si sa te simti ca si cum ati vorbi si te simti linistit si iubit

| япончик a răspuns:

Mmmm foarte corect, asta doar oddata in viata se intimpla, la prima dragoste mhh

| RAY a răspuns:

Da e o fericire

| lpavel a răspuns:

Da, si mie imi place la nebunie dar la urma sa ajungem in pat altfel nu pot dormi toata noaptea... big grin

| Pitzipoanca a răspuns:

Eu spun sa n-o mai arzi de la 8 ani pe TPU. Iti strica astia mintea.

Răspuns utilizator avertizat
| FuckSchool a răspuns:

Da este un lucru foarte placut puppy dog eyes. Atunci simt o multime de fluturasi in stomac ^

| downtoearth a răspuns:

Omu' e sincer rolling on the floor)))

| bloodsucker a răspuns:

Nu, cel mai bine e cand te bati cu el! e atat de sexz... as putea face asta pentru totdeauna!