| Roxiy a întrebat:

Cine imi mda si mie niste coduri adn de la bakugani la jocul bakugan dimensions? va roggggggggggggggggggggggggg mult de tot

2 răspunsuri:
| Bogdan727 a răspuns:

Voi chiar sa jucati cinstit nu puteti.Cei care joaca cu coduri sunt niste ofticati copii fara minte.Nu te supara nu e neaparat pentru tine e pentru toti codatii. Bucurativa de joc placerea de a sti ca esti cel mai bun e frumoasa chiar daca trebuie sa muncesti sa o indeplinesti.(e mai degraba o observatie decat un raspuns dar sper sate ajute)Bafta!

| Dimitrix a răspuns (pentru Bogdan727):

Ma noob cu acele coduri primesti bakugani rolling on the floor (cumperi un bakugan si pe el e un cod. introduci codul in joc si primesti acel bakugan) rolling on the floor