| ĄŇÐİ a întrebat:

Cine imi spune niste statusuri de dragoste?!

7 răspunsuri:
| ĄŇÐİ explică:

Dragostea e o gaura in inima

| Libelle a răspuns:

Asta.
http://www.google.ro/
E cel mai indicat:|

| dulcykaLy a răspuns:

E atat de frumos sa gasesti sentimentul pierdut. E atat de frumos sa oftezi dupa primul sarut. E atat de frumos sa iubesti si sa fii iubit

daca m-ar intreba cineva ce as alege intre viata si tine, as alege viata, iar tu ai pleca suparata nestiind ca viata mea esti tu

Hai sa ne inpartim lumea. luna mie, stelele tie. oceanul mie. Pamantul tie. dar mai bine totul tie si tu mie.

Te iubesc la nebunie ca un tort pe farfurie, te-as manca cu lingurita si ti-as saruta gurita

| Needle a răspuns:

E atat de frumos sa gasesti sentimentul pierdut. E atat de frumos sa oftezi dupa primul sarut. E atat de frumos sa iubesti si sa fii iubit.

erau odata u print si o printesa, ei se iubreau mai mult ca oricine, asa ar trebui sa fac eu cu tine

ca sa iubesti iubeste pentru ca iubirea te aduce prin viscol si nimeresti la cel ce te iubeste

stau in pat cu cartea-n mana mama crede ca citesc...dar cu ochii plini de lacrimi tot la tine ma gandesc!

Te iubesc 12 luni dintr-un an, 7 zile dintr-o saptamana, 24 ore pe zi, 60 secunde dintr-un minut, iar daca mi-ar ramane o singura secunda in plus… te-asi iubi!

Eu nu exist Nu am existat. Eu nu rezist. N-am rezistat. Eu nu traiesc, Nu am trait. Insa iubesc, Cum n-am iubit!

In lume sunt 8 minuni... 7 dintre ele le stie toata lumea dar pe a 8-a o stiu doar eu... aceea esti tu iubirea mea

Daca inima te lasa la mine sa te gandesti trimite-mi macar un msg ca sa vad ca ma iubesti

Daca drumul catre tine ar fi asternut cu foc eu as trece printre flacari si n`as regreta deloc

De-as fi apa n-as mai avea nevoie de lacrimi, de-as fi foc n-as mai avea nevoie de caldura, de-ai fi doar al meu n-as mai avea nevoie de nimic

Prin umbra noptii eu incerc sa te privesc in luna, de dormi eu te-am trezit iubit-o sa iti zic noapte buna

Daca as amaneta un gram din dreagostea mea pentru tine, ti-as cumpara lumea intreaga

Dragostea e un munte pe care il urci rizind si il cobori plingind. E o taina pe care indragostitii o ascund de frica lumii cand taina e descoperita dragostea se stinge ca un cliseu fotografic expus la lumina

| koshmarul a răspuns:

Se stie ca limba italiana e cea mai romantica deci,,,,

Una notte d'amore magica inizia e finisce con un bacio.
O noapte de amor magic se incepe si se termina cu un sarut.

funda perfavore

| cata3333_3885 a răspuns:

Nυ νяєaυ ѕa ρℓєcι ηιcισdaтa. ● Dє tine dєριηd. ● Nυ νяєaυ ѕa ƒι тяιѕт. ● Vяєaυ ѕa тє νad мєяєυ zaмвιηd. ● »:ԃ«

Sa`мι ѕρυι ca мa ιυвєѕтι. Paηa ℓa υℓтιмa ѕυƒℓaяє. Fєяιcιяєa σ` gaѕєѕc. Nυмaι ιη вяaтєℓє тaℓє.● tĕ ĭŭƅĕšč

"Sєaяa aѕтa η`σ ѕ`σ υιт. Dє єa σ ѕa`мι ƒιє dσя. Pєѕтє aηιι ℓє νσм ρσνєѕтιι ѕι cσριιℓσя. TE IUBESC!

| Maria_7883 a răspuns:

Eu o sa ti le dau in engleza.Sunt foarte "patimase", ca sa zic asa si exprima o dragoste profunda!
1.Kiss me, infect me with your love, and fill me with your poison, take me, wanna be your victim, ready for abduction.Boy, you're an alien, your touch so far away, its supernatural, extraterrestrial
2.You're from a whole another world, a different dimension, you open my eyes and I`m ready to go, lead me into the light
3.So, boy forget about the world cuz it's gon' be me and you tonight
4.you to make me feel like I'm the only girl in the world, the only one that you'll ever love, he only one who knows your heart, only girl in the world...