| Sno0k a întrebat:

Cine stie ce inseamna sa fii fata mare?laughing

Răspuns Câştigător
| Bibutzu a răspuns:

Buna!love struck

rolling on the floor Expresia de "fata mare" vine din batrani cand nu se cunosteau termeni complicati din medicina sau farmaceutica ca "virgina". Pe scurt, a fi fata mare inseamna a fi virgina, adica a nu fi intretinut relatii sexuale niciodata! Funda?love struck

17 răspunsuri:
| Rikudo a răspuns:

Sa fii virgina

| Lilith_3157 a răspuns:

Citisem un banc legat de o astfel de intrebare.
"O fata de vreo 12 ani, dar mai uratsica asa..."

| mikuta a răspuns:

laughing chiar nu sti:S adica sa fi domnisoara(virgina)

| MititiCa a răspuns:

Sa fii virginahee hee.big grin

| gigiro a răspuns:

Sa nu mai fie fetita?!

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Sa fi virginawinking

| Macho a răspuns:

Adica e inalta, daca are peste 1. 75 se zice ca e fata mare.

Funda? smugsmugsmug

| EuCaAsaSpunEu a răspuns:

Sa fi inca virginawinking laughing)

| ATHOS a răspuns:

Inseamna sa fii virgina, adica sa nu fi avut inca nici un contact sexual.

| glamour a răspuns:

O fata putin mai inaintata in varsta dar inca virgina.

| Cătălina a răspuns:

Tanara domnisoara care inca nu a intretinut niciun raport sexual de niciun fel.

| ღBrUnEtHaAaღ a răspuns:

Inseamna sa te maturizezi, sa iti creasca sanii, sa iti vina ciclu, poti sa iti faci un iubit desigur daca si el te iubeste ma rog
funda?

| GuessWho a răspuns:

Poti fi fata mare daca ai 80 d kglaughing
Fata mare de inaltime.
Fata mare adica inca virginahappy

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Cuminte, "neatinsa", naiva, aeriana, prostuta, nestiutoare despre cele essentiale dintre barbat si femeie, care poate mai crede in "vine barza", si virgina, adica nu a cautat-o nimeni inca la Polul Sud, daca si cate degete ii intra acolo, sau daca zmeurica ei are erectie sau nu!

| PяInCєSs a răspuns:

Parerea mea cred ca are mai multe intelesuri
1 VIRGINA
2 INALTIMEA
3 MATURA

cel putin eu asa vad, ca doar cand ne-o zice bunici bv-o te-ai facut fata mare nu inseamna ca ne-am dezvirginat rolling on the floor) se refera la faptul ca ne-am mai marit si am observat ca lumea noastra din papushi si mashinute au devenit probleme peste probleme happy si oarecum incepem sa le pricepem si noi happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai s multumim p toata lumea... fata mare si la propriu si l figurat

o tipa trecuta de adolescenta undeva peste 18 ani dar virginiklaughinglaughing

| MariusSB_1071 a răspuns:

Fata mare inseamna sa nu mai fi virgin/a