| anonim_4396 a întrebat:

Cum aflu daca si el ma iubeste?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum aflu daca ma iubeste ex iubitu meu?

30 răspunsuri:
| ♣ Ma®®yE [;x] a răspuns:

Daca nu ti-a spus sau aratat pana acum ca te iubeste, inseamna ca nu.Mai asteapta, cine stie.

| nicky a răspuns:

In mod normal ar fi trebuit sa te fi simtit iubita. Daca nu simti ca te iubeste fi directa si intreaba-l.

| emilica95 a răspuns:

Depinde...

| deiutza_9183 a răspuns:

Poi daca nul intrebi adica nah stai mai aproape de el..si daca te iubescte iti va zicehappy

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Cum in "dragoste la prima vedere" nu cred, ci mai degraba atractie la prima vedere... Mai intai analizeaza si tu: vezi de cat timp va stiti si fii atenta la comportamentul lui, la gesturi, limbajul paraverbal daca-l intelegi iti va fi mai usor sa afli raspunsul. *gasesti pe net sau prin carti de psiho/comunicare.
Spor!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum aflu daca si el ma iubeste?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca el te priveste intens sau face gesturii ciudate cum ar fi:de ziua ta de nastere sa-ti aduc florii, si chiar sa te sarute pe obraz neasteptat care poate fi atractie sau dragoste. Daca nu face niciunun gest ciudat s-ar putea sa fie timid, dar in orice caz speranta moare ultima

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

K sa afli asta...lasa-l vezi cum se comporta...cum iti vorbeste si poate iti va spune daca t iubeste...nu stiu c sa zic

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pur si simplu il intrebi sau daca nu... poti sa te plimbi mandra cu un baiat de mana prin fata lui... daca se enerveaza inseamna ce te iubeste... daca nu poti sa iti iei adio.big grinbig grinbig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La aceasta intrebare deseori ma gindesc si eu. Daca sta cu tine, daca te suna, daca te cauta nu cred ca e in zadar.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sta cu mine si imi zice ca ma iubeste, dar nu sunt sigura, cum imi dai seama daca zice adevarul?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai odata ce ati fost impreuna e si normal ca a simtit ceva pentru tine... poate inca mai simte:*nu ar fi mai simplu daca ai intreba?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca cel pe care il iubesti ii pasa de acest fapt...iti vei da seama odata cu trecerea timpului

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Adela

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lasal cati spune el

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pff... Daca iubitul meu imi spune lucruri frumoase, ma alinta, imi face toate poftele, stie tot despre mine, a priveste asa cu o privire, ma saruta asa foarte pasional, imi mai da asa cate'o pupa dulce pe obraz, face gesturi care ma surpind in cateva cazut(gesturi frumoase)...Toate astea inseamna ca ma iubeste?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu acceasi problema...chiar nu mai stiu ce sa fac sa aflu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iubirea nu se esplica in cuvinte ci se simte

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca sa intalegi iubirea prin simt, nu prin cuvinte!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum ?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

As avea si eu o intrebare va rog mult sa ma ajutati daca puteti, imi place de un baiat fff mult, am fost pr lui mai demult, dar acum nu mai suntem impreuna, dar cum sa aflu daca inca ma mai iubeste? mersi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

As avea si eu o intrebare va rog mult sa ma ajutati daca puteti,imi place de un baiat fff mult ,am fost pr lui mai demult,dar acum nu mai suntem impreuna,dar cum sa aflu daca inca ma mai iubeste ? ms

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

As avea si eu o intrebare va rog mult sa ma ajutati daca puteti,imi place de un baiat fff mult ,am fost pr lui mai demult,dar acum nu mai suntem impreuna,dar cum sa aflu daca inca ma mai iubeste ? ms

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum sa aflu daca ma iubeste

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vezi da ca se uita in ochii tai si daca se uita lung la tine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum aflu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu cum sa aflu daca ma iubeste... ii tot spun ca il iubesc spune la fel...sunt momente in care imi vine sa nu mai plec de langa el ca simt asta, iar alte momente in care nu stiu ce sa cred, spune ca ii aduc fericirea si asa dar ce sa cred? Ajutati-ma

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa iti spun ce mi s-a intamplat:Sunt baiat... si intr-o zi m-a pus diriga in banca cu o fata.Am auzit de la unii colegi ca ea ma iubeste... dar nu i-am crezut. Cel mai misto era ca noi radeam la fiecare ora ma mai ajuta din cand in cand vorbeam mereu, radeam unu la glumele celuilalt.Pana cand intr-o zii eu m-am mutat cu un coleg si ea cu o colega de atunci nu am mai vorbit n-am mai ras n-am mai facut nimic impreuna. Faza naspa e ca eu cred ca s-a indragostit de alt baiat.Si asa am ramas fara fata de care imi placea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti va arata