| Nutza_7228 a întrebat:

cum sa aflu daca ma iubeste?

6 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Fa o licitatie la serialu Vampire Diariesbig grin Cu privirea asta creca o sa ei rolul principal. O intrebare mai ciudata ca asta nu am sa mai vad.Astea sunt lucruri care iti vin pe moment.Fractiune de secundastraight face. Cum poti urma sfaturile oamenilor in situatii de genu asta?! Nu iti e rusinelaughing? Pe urma dupa ce afli, ce faci? Mai pui o intrebare.si tot asa.Deschide-ti mintea.
Invita-l la un suc si vorbeste cu el tot ce iti trece prin cap.Nu este greu. Ce ar putea fi mai greustraight face

| zuzu a răspuns:

Intrebi`winking

| Comatose a răspuns:

Eu l-am intrebat direct si mi-a zis ca da ma iubeste. a 2 zi mi-am facut un id nou si l-am baagat in lista am vorbit si i-am zis ca sunt mai nebuna am aceeiasi varsta ca a lui adica i-am zis lucrurile care mi le-a zis cai place la o fata. revin si in sfarsit l-am intrebat daca ne vedem si pai l-am intrebat daca are pr a zis ca vrea sa ne vedem i-am zis pe la 2? si cica el nu pot ca ies cu niste pr (pr aia eu eram ca eu tr sa ma int cu el la 2) asa si apoi mi-a zis daca ne vedem pa la 3. mi-a zis ca nu are pr.(ma aveam pe mine). si apoi i-am dezvaluit totul i-am zis in fata cand ne-am intalnit si el a dato inapoi ca cica nu se int el. il punea pe prietenul lui sa se int dar in fine ce vroiam sati zic e sai faci un test te dai drept alta pers mai frumoasa pui si u la avut o poza cu una super. si apoi vevi vedea daca te iubeste sper ca te-am ajutat! Funda?

| Mike959 a răspuns:

Ar trebui sa-ti dai seama din felul in care se comporta cu tine, daca se gandeste la tine, te ajuta, iti este aproape mereu si este gata sa faca orice pentru dragostea ta!

| Shine a răspuns:

Il intrebi direct. E cea mai buna metoda! Oricum iti dai seama si din felul in care se uita la tine sau iti vorbeste. Si felul in care se comporta cu tine poate fi diferit fata de comportamentul lui cu alte fete. Asa iti dai seama! Bafta:*

| Darkus a răspuns:

Prima oara trebuie sa ati dai seama daca vrea si dupa aceia pur si simplu pe cine intrereseaza. succes