| 111222333444999 a întrebat:

Cum sa aflu daca ma iubeste?

6 răspunsuri:
| KaRa23S a răspuns:

Pai din gesturi. Vezi si tu daca se uita la tine, etc. ( asta in cazul in care nu te cunosti cu el), in cazul in care ai o relatie si nu esti sigur/ sigura ca te iubeste... specifica si tu, da mai multe detalii ca sa te pot ajuta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mare smecherie nu e, iei o floare si-i rupi petalele, ma iubeste nu ma iubeste

| rousz a răspuns:

Buna! E greu atunci cand incredere nu prea exista! nu stiu fi atent/a si la cele mai mici detalii pe care le face si la comportamentul lui/ea atunci cand sunteti impreuna tu ce simti? Incercati sa fiti mai deschisi unul cu celalalt si sa aveti incredere!

| beki13 a răspuns:

Discuta deschis cu ea sau el despre sentimentele tale

| dani701 a răspuns:

Intreab-ohappy

| pok a răspuns:

Dai un sms la 1874 cu textul "dragoste si numele persoanei iubite" si primesti raspunsul