| anonim_4396 a întrebat:

Cum ati trecut peste momente mai grele...ca de ex atunci cand afli ca baiatul pe care il placeai nu simte nimic pentru tine? crying

3 răspunsuri:
| candycane16 a răspuns:

Of, am trecut si eu prin aceasta. tu trebuie sa-l uiti. iesi cu prietenii, flirteaza cu alti baieti, gandeste-te la defectele lui, evita sa-l vezi. o sa vezi, ca cu timpul il vei uita, mai ales ca doar l-ai placut, dar nu l-ai iubit. la mine cum a fost: imi placea cu 2 ani in urma, el si normal ca nu atragea atentia la mine. mi-am facut iluzii, etc. imi placea 1 an si jumatate. l-am uitat cu alt baiat.(Acesta este cel mai bun leac). apoi peste 1 an, baiatul care il placusem imi zimbeste, intra cu mine in vorba, apoi imi scrie pe internet des, apoi ma intreaba daca am prieten.
nu uita, roata vietii se intoarce!

Elianna
| Elianna a răspuns:

Am trecut peste asa ceva! A fost foarte greu. Eu credeam ca ne iubim reciproc si, cand el a zis ca vrea sa avem o discutie serioasa eu am crezut ca vorbeste de casatorie, si el mi-a spus ca se insoara...cu alta! De a doua zi, el a iesit complet din imima si sufletul meu! A fost ca si mort! Abia peste ani am putut sa reiau firul evenimentelor si sa pot analiza ce s-a intamplat! A fost cel mai dureros lucru din viata mea sentimentala.

| BugsBunny_3789 a răspuns:

Cand sunt suparata de obicei ma masturbez, ma ajuta sa scap de stres si sa uit de griji.batting eyelashes