anonim_4396
| anonim_4396 a întrebat:

Cum ati trecut peste momente mai grele...ca de ex atunci cand afli ca baiatul pe care il placeai nu simte nimic pentru tine? crying

3 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Am trecut peste asa ceva! A fost foarte greu. Eu credeam ca ne iubim reciproc si, cand el a zis ca vrea sa avem o discutie serioasa eu am crezut ca vorbeste de casatorie, si el mi-a spus ca se insoara...cu alta! De a doua zi, el a iesit complet din imima si sufletul meu! A fost ca si mort! Abia peste ani am putut sa reiau firul evenimentelor si sa pot analiza ce s-a intamplat! A fost cel mai dureros lucru din viata mea sentimentala.

| BugsBunny_3789 a răspuns:

Cand sunt suparata de obicei ma masturbez, ma ajuta sa scap de stres si sa uit de griji.batting eyelashes

| candycane16 a răspuns:

Of, am trecut si eu prin aceasta. tu trebuie sa-l uiti. iesi cu prietenii, flirteaza cu alti baieti, gandeste-te la defectele lui, evita sa-l vezi. o sa vezi, ca cu timpul il vei uita, mai ales ca doar l-ai placut, dar nu l-ai iubit. la mine cum a fost: imi placea cu 2 ani in urma, el si normal ca nu atragea atentia la mine. mi-am facut iluzii, etc. imi placea 1 an si jumatate. l-am uitat cu alt baiat.(Acesta este cel mai bun leac). apoi peste 1 an, baiatul care il placusem imi zimbeste, intra cu mine in vorba, apoi imi scrie pe internet des, apoi ma intreaba daca am prieten.
nu uita, roata vietii se intoarce!

Întrebări similare