| anonim_4396 a întrebat:

Cum e sa faci sex pentru prima oara?

Răspuns Câştigător
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Depinde cu cine o faci..., la ce varsta..., daca esti fata sau baiat...
Un baiat isi poate incepe viata sexuala cu o tipa mai mare decat el..., care sa nu fie neaparat prietena lui.>poate fi placut impresionat...sau dezamagit de sine..., de ea...
O fata, daca alege sa se daruiasca iubitului ei, fiind sigura si asigurata de toata dragostea lui, poate simti un usor disconfort., durere, dar tandretea lui, soaptele lui ii pot face placerea mai mare decat durerea!

226 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum se face sex?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar cum poate fi asta si placut si dureros aa?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sex este placut

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Suuper

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt baiat, o sa va para ciudat dar mie deocamdata nu imi sta gandul la sex, in timp ce prietena mea ma innebuneste de ceva vreme sa o facem. ea a mai facut-o, eu din partilaughingsa cedez presiunilor ei, sau sa mai asteptam?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Parca ai mai fauct pina acum de 100 de ori tongue (asa mie mia parut prima data)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde ce relatzie am avut cu acea persoana pina la moment, dar in general cred c nu-i rau sa fie prima data ca ceva provokator.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E super de tot oleaca dureros, dar pe urma placut.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Abia astept sa fac sex

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Usor si frumos depinde cine esti! happy love struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am si eu o intrebare.cum este mai bine pentru prima oara cu prezervativ sau fara?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Foarte usor deja am facut la 13 cum am in vedere ca chiar sex asa minimum

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce trebuie sa faci mai intii

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru mine a fost destul de romantic, insa dureros, dar in acelasi timp placut...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un lucru minunat daca il incerci pentru prima oara cu persoana iubita

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Belea cu voi fratilor laughing nu e ceva rusinos. da imi place.care mai de care. laughing) ma mir ca nu v-ati gandit vreunu la sensul.figurat.adica.cum e sa faci sex prima oara...parca vad rolling on the floor. dai pantalonii jos. dai si chilotii. o rogi frumos sa se dezbrace.asa...si ajungem la partea in care bagi bmw-ul in garaj rolling on the floor ea tipa.de emotii.ca ii plae bmw-ul.si asa mai departe laughing
care vrea s-o plimb cu bmw-ul? laughing

| ienutzza93 a răspuns (pentru anonim_4396):

Vreau si eu sa fac sex ..cine vrea sa imi scrie pe skypeulalex43573(sunt fata)

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci pentru fete e dureros pentru baieti placut, faza e ca depinde ce fel de sex faci ...eu recomand sexul anal sa o doara pe fata cat mai tare :evil:
dar pentru cei care se iubesc...recomand sexul normal... faceti copii ca nu suntem destui oameni pe planeta straight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am 15 ani si astazi a fost prima incercare dar am avut o mare problema...sadfata cu care am vrut sa fac nu era iubita mea asa ca mutu nu so sculatrolling on the floori-am mai dat cateo palma am rugato sal scoale ia dar nimiccryingsi eram atat de aproape sa nu mai fiu virginlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prima oare, chiar cand incepi e super te simti exitata la maxim. duap ce incepi e intr-adevar dureros dar stiti ce... merita!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prima oara doare da trece si tie si rusine prima oara da trece la a2 a partida cand te doare n-ai cum sa nu faci hhhh dar e super am facut de 4 ori

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie mi-a placut prima data sa fac sexe superrrrr incercati

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bahh y am 14 ani(sbt fata)si la mine a fost super... daca nu va vn ciclul nu va speriati ca la toate fetele se deregleaza dp ca o fac prima oara.inkerkati sh o sa vedeti! nu este mare lucru, dar o sa ai o senzatie...sooooper misto sh apoi o sa vrei sa o fac mereu

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eee stiti voi fetele fara durere nu e placere iulian bc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eee stiti voi fetele fara durere nu e placere iulian bc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai e cam greu unele fete vor sa o fac de la 12 ani.Si sa o faca cu unii de 14-15 ani.Si daca iti place atat de mult de el si nu poti sa suporti ca el nu mai e virgin si a facut sex cu multe fete si te-a intrebat pe tine daca ai vrea sa faci sex cu el si tu nu stii ce sa ii zici, ba ii zici, da ba ii zici nu, nu poti sa iei o decizie corecta.Si daca o faci la varsta asta si el nu tine deloc la tine e foarte nasol...Mai bine astepti baiatul potrivit cu care sa iti incepi viata sexoala.De exemplu eu am 12 ani si m-a intrebat un baiat de la a7a daca vreau sa fac sex cu el.Eu ba ziceam, da ba ziceam nu. E foarte greu sa iei o decizie.Asa ca o sa astet baiatul potrivit la momentul potrivit.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este de nedescris...