| anonim_4396 a întrebat:

Cum e sa faci sex pentru prima oara?

Răspuns Câştigător
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Depinde cu cine o faci..., la ce varsta..., daca esti fata sau baiat...
Un baiat isi poate incepe viata sexuala cu o tipa mai mare decat el..., care sa nu fie neaparat prietena lui.>poate fi placut impresionat...sau dezamagit de sine..., de ea...
O fata, daca alege sa se daruiasca iubitului ei, fiind sigura si asigurata de toata dragostea lui, poate simti un usor disconfort., durere, dar tandretea lui, soaptele lui ii pot face placerea mai mare decat durerea!

226 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Calmativa mai cu intrebarile:tonguetonguefiecare o s-o faca la timpul lui...nici eu n-am facut pana acum dar am incredere ca totul o sa fie bine...

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru prima oara a fost supe

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca te doare tareeeeeeeeee... ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba eu va dau pe spate cu raspunsu meu deci eu prima data am facut sex la 10 ani si e misto ma rog eu is baiat deci pentru mine a fost misto big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Superrrrrrrrr happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pfff...doare putin. dar daca o faci cu barbatul pe care il iubesti, si care, la randul lui, te iubeste si el, este o experienta cu totul aparte, de neuitat...love struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru mine prima oara a fost dureros dar simteam trandetea prietenului meu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Usor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum sa faci sex pentru prima data

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie personal mi-a fost frica si m-am orpit de la asa pas.chiar eram stresata, am plins... apoi totusi am facut-o cu prietenul meu... a fost un pic dureros dar placut,

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nai facut niciodata?/ce rusine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da cum ca prima oara

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am 14 ani si am facut`o... m`am simtit foarte bine a fost placut dar si dureros straight face. dar nu a contat tot ce a contat este ca m`am simtit bine love struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am facut sex la 13 ani

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu nu am facut niciodat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E fain prima si toate datile cand faci sex

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu am facut sex niciodata se ofera vreo fata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Care face sex cu mine?(18) ani?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

N-am incercat dar as vrea s-o incerc cred...ca e...cam dureros si ma sperie faza cu sangerarea :-ss dar in fine ori ce persoana o sa incerce macar 1 data in viata parerea mea dar totusi im este frica imi dati si mie niste ideei?
cum mi-e frica pentru prima data :-ss [denisa]:-ss

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La virsta de 16 ani e normal sa faci sex cu un baiat pentru prima oara?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Naspa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

URAT a iesit mi-am bagat penisul in fundul ei si l-am scos plin de ****!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

e super de tare!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu mai stiu exact. asta a fost de f mult timplaughing

Alte răspunsuri