| anonim_4396 a întrebat:

Cum e sa faci sex pentru prima oara?

Răspuns Câştigător
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Depinde cu cine o faci..., la ce varsta..., daca esti fata sau baiat...
Un baiat isi poate incepe viata sexuala cu o tipa mai mare decat el..., care sa nu fie neaparat prietena lui.>poate fi placut impresionat...sau dezamagit de sine..., de ea...
O fata, daca alege sa se daruiasca iubitului ei, fiind sigura si asigurata de toata dragostea lui, poate simti un usor disconfort., durere, dar tandretea lui, soaptele lui ii pot face placerea mai mare decat durerea!

226 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Marimea conteaza?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Marimea conteaza?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde cum faci sex eu am facu am 13 ani si am facut cu una de 14 ani trebuie sa aiba o varsta mai mare cat tine can faci sex pentru prima oara... maiale cam esti adolecent ca mine sexul depinde fare cesti din astea cu sperma cubagat in mislocu fundului sexul trebuie sa contina mai mutine parti din astea daca ai trecut varta de 12 ani sexul pentru prima oara ie misto sunt ionut si ma cautati i_ionut34

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe mine chiar nu m-a durut deloc prima data, adica foarte putin pentru ca baiatul cu care am facut-o a fost atent cu minelove struckam 16 ani si am facut-o anul trecut. aveam un an d cand vb cu baiatul respectiv si suntem si acum impreuna si ne integem fff binelove struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu stiu ...as vre'h sa incerc dar mi-e frica.ce sa facem asta ee...:X:X toti trecem prin asa ceva>))

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poi acum vezi tu. pur si simplu te dezbraci si tio bagirolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu inca... sunt virgina

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca baiat la 15-16 si fata 17-18

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La ce virsta la o fata de aface sex sa nu doara

| Bica1453 a răspuns:

Este foarte tare simti ca esti fericit cand eu tragi

| nicku92 a răspuns:

Am si eu ointrebare urgenta... despre relatii

| nicku92 a răspuns:

Ne intalnim de un an si o luna
nu am facut-o niciodata, nici ea.nici eu
azi, pentru prima data i-am propus
dar, a spus ca se teme... si s-a suparat pe mine...
in ce mod, sa o conving, caci ea nu prea bine e informata despre toate lucrurile acestea, poate si de aceasta si se teme
cum sa-i explic.ca sa fie convinsa
daca sincer, am avut ocazii de a face, dar nu eram pregatiti

| cristinaserea a răspuns:

Si eu as vrea s-o fac adica nu stiu thinking pe bune stau si ma gandesc ca noi tinem unu la altu si as faceo pentru prima data dar dupa aia iar ma gandesc ca 1 e mare pacat 2 nu o sa mai fiu virgina am 15 ani jum big grin

| oanacameliaa a răspuns:

Hey, sunt cu un baiat de 5 luni, si mi-a propus sa o facem, dar eu sunty virgina, si nu stiu ce sa fac. Am acceptat sa o facem, dar simt ca inca nu sunt pregatita.

| Luximina a răspuns:

Pai... depinde si daca tu vrei acest lucru. si daca tii cu adv la persoana respectiva! bafta :*

| silviu98 a răspuns:

Este placut sa faci sex cand intra penisul in curisor e super tare va recomand sa folositi prezervative ca de la fata sa ajungi mama asa e de placut

| danutza_8059 a răspuns:

Dureros.sad
dar in acelasi timp si placuttonguetonguetongue

| Albastrika a răspuns:

Raspunsul depinde de multi factori: ce sentimente ai pentru.primul, ce sentimente are el pentru tine, cat de experimentat este partenerul, etc etc

| patrascucosmin21 a răspuns:

E frumos si dureros o leaca da depinde de ani

| valiusha a răspuns:

Nu stiu inca nu am incercat

| edy_1278 a răspuns:

Ia id-ul acesta. te va ajuta fc_steaua2011

| Maryneluzza a răspuns:

Nu stiu draga mea nu am experimentatlaughing

| mirel805best a răspuns:

Pai depinde cu cine o faci intr-adevar e dureros dar e si placut... Daca sa zicem ca faci sex cu forta pe prima oara atunci va fi fff dureros.

| AlecsandraValescu a răspuns:

Este ceva normal.Si eu la inceput am fost disperata daca o sa doarahappyDar iubitul meu a avut atata tandrete incat nu am simtit nici un pic de durere... Dar dupa a3-a a4-a oara e egal parca nici nu ai face sex
ai o senzatie normala fara dureri ...Asaca Le dau un sfat fetelor virgine...Sa nu isi strice virginitatea pana in noaptea nuntiiPentru ca unu barbatii le scot ochi sau bat apropoul ca sotia lui nu a fost virgina la casatoriehappy

| treideix a răspuns:

E ceva care. te face sa te simti bine. daca cititi aici si intelegeti o sa va apuce un mister si o sa deveniti intr-un fel vanatori de sex. Try It, It's so simple.

| Sorin_5665 a răspuns:

Mah baiatule conteaza cati ani ai si daca ai prietena... eu mi-am inceput viata sexuala la 14 ani iar acum am 14 si freo 7 luni si am facut sex de freo 5 ori deci nu m-a durut dar mi-a curs putin sange asa in fine. daca nu ai prietena du-te la curvewinking

| pusic a răspuns:

E foarte dureros dar placut...

| thealexboss35 a răspuns:

Ma numesc alex sunt din orasul turnu magurele si am 14 ani daca o fata vrea sa fac sex ca mine sa sune la 0761147286

| thealexboss35 a răspuns:

Ma numesc alex sunt din turnu magurel si am 14 ani daca vreti sa faketi sex sunati la nr 0761147286